Kiek anksčiau šią savaitę iš Prancūzijos taurės (Coupe de France) turnyro eliminavę lygos čempioną "Lyon" klubą Lano futbolininkai nelėtina apsukų ir šeštadienį "Ligue 1" mače išvykoje įtikinamu rezultatu 1-3 įveikė naujokę "Valenciennes" ekipą. Į priekį "Lens" šiose runtynėse išvedė patyręs Ericas Carriere, 28-ąją minutę nuginklavęs šeimininkų ekipos vartininką. Paskutinę pirmojo kėlinio minutę "Lens" pranašumą padvigubino Sidi Keita ir nors 53-ąją minutę "Valenciennes" pavyko sušvelninti skirtumą, paskutinės rungtynių atakos metu Issamas Jemaa padėjo galutinį tašką šiose rungtynėse.

Dar vieną nesėkmę patyrė "Saint-Etienne" klubas, jau antrą turą iš eilės nesugebėjęs išlaikyti turėtos persvaros ir rezultatu 1-2 nusileidęs absoliučiai lygos autsaiderei "Sedan" ekipai. Sent Etjeno futbolininkus į priekį jau 8-ąją rungtynių minutę išvedė pastaruoju metu nuolat įvarčius mušantis jaunasis Batefimi Gomesas, tačiau 47-ąją minutę Josephas Desire Jobas rezultatą išlygino, 70-ąją minutę "Saint-Etienne" gynėjas Lamine`as Diatta įsismušė įvartį į savo vartus ir palaidojo ekipos viltis.

Pergalę šeštadienį iškovojo ir į 13-ąją poziciją pakilo "Monaco" klubas, namuose rezultatu 2-1 įveikęs turnyrinės lentelės kaimynę "Auxerre" vienuolikę. Kunigaikštystės klubą 35-ąją minutę į priekį išvedė Serge Gakpe, o 63-ąją minutę skirtumą padvigubino sėkmingai 11-os metrų baudinį realizavęs vos šią savaitę ekipą papildęs buvęs "Saint-Etienne" puolėjas Fredericas Piquionne. Paguodos įvartį svečių klubui paskutinę rungtynių minutę pelnė Kanga Akale.

Netikėtą nesėkmę patyrė praėjusio sezono lygos vicečempionas "Bordeaux" rezultatu 2-1 nusileidęs turnyrinės lentelės apačioje šį sezoną esančiai "Nice" ekipai. Pergalę Nicos ekipai užtikrino pirmajame kėlinyje vienas po kito pelnyti du Honorato Edersono įvarčiai. Tuo tarpu "Bordeaux" gretose 34-ąją minutę sušvelninamąjį įvartį pelnė Johanas Micoud, tačiau Bordo ekipai to buvo maža, norint iškovoti bent tašką šiose rungtynėse.

Taškus šeštadienį prarado ir dar vienas dėl vietos Europos turnyruose kovojantis klubas - "Lille". Lilio futbolininkai namuose priėmė lygos autsaiderius "Nantes" futbolininkus ir nesugebėjo jų įveikti - mačas baigėsi nulinėmis lygiosiomis.

23-ojo turo rezultatai:

"Lille" 0 - 0 "Nantes"

"Saint-Etienne" 1 - 2 "Sedan"

8` [1 - 0] Batefimi Gomes

47` [1 - 1] Joseph Desire Job

70` [1 - 2] Lamine Diatta (į savo vartus)

"Valenciennes" 1 - 3 "Lens"

28` [0 - 1] Eric Carriere

45` [0 - 2] Sidi Keita

59` [1 - 2] Steve Savidan

90` [1 - 3] Issam Jemaa

"Nice" 2 - 1 "Bordeaux"

11` [1 - 0] Honorato Ederson

25` [2 - 0] Honorato Ederson

34` [2 - 1] Johan Micoud

"Lorient" 2 - 1 "Le Mans"

45` [0 - 1] Grafite

51` [1 - 1] Ulrich Le-Pen

88` [2 - 1] Steve Marlet

"Sochaux" 0 - 0 "Rennes"

"Nancy" 2 - 1 "Toulouse"

16` [1 - 0] Gaston Curbelo

76` [2 - 0] Issoumaila Dao (į savo vartus)

90` [2 - 1] Bryan Bergougnoux

"Monaco" 2 - 1 "Auxerre"

35` [1 - 0] Serge Gakpe

63` [2 - 0] Frederic Piquionne (iš 11m.)

90` [2 - 1] Kanga Akale