„Pamesa“ krepšininkai namie 83:75 (20:9, 18:24, 29:19, 16:23) nugalėjo Mursijos „Polaris World“ ekipą. Tai buvo 10-oji Valensijos komandos pergalė per 20 Ispanijos lygos turų.

Mindaugas Timinskas nugalėtojams per 29 minutes pelnė 12 taškų (1/5 dvitaškių, 3/5 tritaškių, 1/2 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 5 atšokusius kamuolius, kartą perėmė kamuolį ir 3 sykius prasižengė.

„Pamesa“: Vule Avdalovičius 19 taškų, Dejanas Milojevičius 18, Albertas Mirallesas 17, Mindaugas Timinskas 12, Roberto Chiacigas 11 (10 atk. kam.).

„Polaris World“: Marcusas Fizeris 27, Kevinas Thompsonas ir Juanas Triguero po 10, Stephanas Risacheras 9 (7 rez. perd.).

Nesėkmingai 20-ojo turo mačas susiklostė „Akasvayu“ komandai. Trečioje turnyrinės lentelės vietoje žengianti Žeronos komanda išvykoje 76:92 (8:16, 19:26, 26:26, 23:24) pralaimėjo Eurolygos dalyvei Badalonos „DKV Joventut“ ekipai.

Žeronos komandai Dainius Šalenga pelnė 10 taškų (4/6 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų). Lietuvis per 24 minutes atkovojo 2 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, 2 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„Joventut“: Rudy Fernandezas 18, Charlesas Gainesas (12 atk. kam.), Paco Vazquezas, Robertas Archibaldas ir Lubošas Bartonas po 11, Ricky Rubio 10.

„Akasvayu“: Marcas Gasolis 16, Bootsy Thorntonas 14, Dainius Šalenga 10, Gregoras Fucka 8.