aA
Šeštadienį Vilniaus „Sportimos“ manieže kontrolines rungtynes žaidė Lietuvos čempionai Kauno FBK „Kaunas“ futbolininkai, o jų varžovais buvo vicečempionų Panevėžio „Ekrano“ ekipa. Kauniečiai šį sezoną jau dalyvavę ir turnyre Maskvoje įveikė savo varžovus rezultatu 2:0 (1:0).
© Krepsiniosirdis.lt nuotr.
Rungtynes aktyviai pradėję kauniečiai pasižymėjo jau 4 rungtynių minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė Mindaugas Grigalevičius.

Antrasis rungtynių įvartis buvo pelnytas jau įpusėjus antram kėliniui, tuomet 73 min. Andrius Bartkus užtvirtino FBK „Kaunas“ ekipos persvarą.

Šias rungtynes iš tribūnos jau stebėjo iš Baltarusijos atvykęs naujasis kauniečių treneris Vladmiras Kurnevas, o žaidėjams dar vadovavo Eugenijus Riabovas.

Futbolo portalo ivartis.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško ivartis.lt administracijos sutikimo neleidžiama.