Vieną kartą šaudykloje suklydęs 33-ejų metų norvegas distanciją įveikė per 26 min. 18,8 sek. ir iškovojo aštuntąjį pasaulio čempiono titulą. O. E. Bjoerndalenas laimėjo sprinto lenktynes ir prieš dvejus metus Rusijoje vykusiose planetos pirmenybėse.

Antrąją vietą užėmė be klaidų šaudęs čekas Michalas Šlesingris. Tai aukščiausias Čekijos sportininko pasiekimas. Jis nugalėtojui pralaimėjo tik 4,8 sek. Trečias liko taip pat į visus dešimt taikinių pataikęs ukrainietis Andrei Deryzemlia (+25,8).

Vieną baudos ratą turėjęs įveikti lenkas Tomaszas Sikora užėmė penktąją vietą (+39,2).

Varžybose dalyvavo 104 biatlonininkai. Lenktynių nebaigė vienas sportininkas.

1. Ole Einar Bjoerndalen (Norvegija) - 26 min. 18,8 sek. (1 baudos ratas)