„Atletas“ iniciatyvą įgijo jau nuo pirmųjų susitikimo minučių. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui kauniečių pranašumas perkopė dviženklę ribą (17:6), o jau antrame ketvirtyje aikštelės šeimininkai savo persvarą padidino iki 20 taškų.

Visgi po didžiosios rungtynių pertraukos „Panevėžys“ spurtavo ir besibaigiant kėliniui išlygino rezultatą (59:59).

Tačiau pergalei iš rankų „Atletas“ išslysti nebeleido. Paskutiniame ketvirtyje kauniečiai pataikė kelis tolimus metimus ir susigrąžino persvarą.

Beje, „Atletas“ labai sėkmingai metė iš toli – iš 19 bandymų tikslą pasiekė 10 tritaškių metimų.

„Atletas“: Giedrius Kurtinaitis 19, Linas Juknevičius 17, Mantas Simonavičius, Valdas Dabkus ir Danielius Soldatovas po 13.

„Panevėžys“: Tomas Gaidamavičius 23, Giedrius Jankauskas 16, Virginijus Sirvydis 13, Marius Pociukonis 10.

Antrąjį pralaimėjimą pirmajame BBL divizione patyrė „Šiaulių“ krepšininkai. Šiauliečiai išvykoje 55:61 (19:20, 7:10, 12:12, 17:19) pralaimėjo Rygos „Barons/LMT“ komandai.

„Šiauliai“: Tadas Klimavičius 16, Arvydas Čepulis ir Artūras Masiulis (15 atk. kam.) po 9

„Barons/LMT“: Armandas Škelė 15, Stephenas Richas ir Curtisas Marshallas po 12, Kasparas Beržinis 10.