Pirmąsias komandų rungtynes Kaune po dviejų pratęsimų 110:106 taip pat laimėjo Po Ortezo komanda.

Prancūzijos ekipa iškovojo 7-ąją pergalę, užtikrinusią jiems vietą kitame etape. Žalgiriečiai su 2 pergalėm ir 12 nesėkmių užėmė paskutinę vietą C grupėje.

Rezultatyviausiai "Žalgirio" komandoje trečiadienį žaidė Tanoka Beardas, pelnęs 17 taškų ir atkovojęs 12 kamuolių. Jonas Mačiulis surinko 9 (8 atk. kam.), Marcelo Machado - 8 taškus.

Nugalėtojams Michaelas Wrightas pelnė 24, Aaronas Milesas - 14, Clintas Harrisonas - 13 taškų.

Rungtynės išsiskyrė krepšininkų netaiklumu. Abiejų komandų žaidėjai pataikė tik 6 tolimus metimus iš 37, o žalgiriečiai dar ir nepasinaudojo aibe galimybių tiksliai atakuoti iš po krepšio. Jeigu pirmoje mačo dalyje mūsiškiai dar bent atkovodavo kamuolius puolime, tai rungtynėms artėjant prie kulminacijos buvo atkirsti nuo krepšio ir "Žalgirio" atakos įklimpo netaiklių metimų liūne.

Per pirmuosius du kėlinius nė viena ekipa nesugebėjo įgyti didesnės negu 4 taškai persvaros. Kauniečiai pirmavo pirmojo kėlinio pabaigoje 14:10, tačiau antrojo pradžioje rezultatas jau buvo neigiamas - 16:17. Toliau vyko kova taškas į tašką, o prieš didžiąją pertrauką minimalų pranašumą turėjo "Žalgirio" krepšininkai (31:30).

Jau pirmoji rungtynių dalis buvo paženklinta ypatingu ekipų netaiklumu. Prancūzijos klubo krepšininkai per pirmąsias 20 minučių tepataikė 1 iš 11 tritaškių metimų, žalgiriečiai į tai atsakė dar prastesniu rezultatu - 1 tikslus iš 13 tolimų šūvių. "Žalgirio" komandą dar gelbėjo net 13 puolime atkovotų kamuolių: 6 - J.Mačiulio (viso - 8), 4 - T.Beardo (viso - 10) sąskaitoje. Abu puolėjai buvo ir rezultatyviausi - Tanoka įmetė 11, o Jonas - 9 taškus. Tačiau po pertraukos J.Mačiulis nebepasižymėjo.

Trečiojo kėlinio pabaigoje šeimininkai sugebėjo nutolti per keletą taiklių metimų (49:44), tačiau dar ketvirtojo ketvirčio viduryje jų persvara buvo minimali (55:54). Vis dėlto "Žalgiris" likusią laiko dalį pralaimėjo net 2:13 ir palaidojo galimybes laimėti.

Po Ortezo "Elan Bearnais" - Kauno "Žalgiris" 68:56 (14:16, 16:15, 19:13, 19:12)

"Elan Bearnais": Michaelas Wrightas 24 (10/12 dvit., 4/5 baudų), Aaronas Milesas 14 (6 rez. perd.), Clintas Harrisonas 13 (4 per. kam.), Melvinas Sandersas 9, Ianas Mahinmi 6, Thierry Rupert'as 2.

"Žalgiris": Tanoka Beardas 17 (6/14 dvit., 5/7 baudų; 12 atk. kam.), Jonas Mačiulis 9 (0/4 trit., 3/8 dvit., 3/3 baudų; 8 atk. kam.), Marcelo Machado 8 (2/5 trit., 1/3 dvit.), Kirkas Penney (2/8 metimų) ir DeJuanas Collinsas (5 kld.) po 6, Paulius Jankūnas 5, Hanno Mottola 4, Mantas Kalnietis 1. Vidas Ginevičius (4 min.) ir Darius Šilinskis (1 min.) taškų nepelnė.