aA
Po nesėkmės trijų taškų skirtumu 72:75 per pirmąsias ULEB taurės turnyro aštuntfinalio rungtynes Vilniaus „Lietuvos ryto" ekipos vyriausiasis treneris Zmago Sagadinas pareiškė, jog per mačą su Udinės „Snaidero" jo komandai labai trūko traumuotų žaidėjų.
Zmago Sagadinas ("Lietuvos rytas")
© DELFI (K.Čachovskio nuotr.)
„Mums negalėjo padėti Robertas Štelmaheris, Matthew Nielsenas ir Kareemas Rushas. Tikiu, kad per kitas rungtynes mes pasirodysime geriau ir turėsime visas galimybes žengti toliau", – vylėsi Z.Sagadinas.

Slovėnas džiaugėsi, kad per pirmąją mačo dalį labai prastai atrodę jo auklėtiniai po pertraukos pagerino savo žaidimą: „Sėkmingiau kovojome dėl kamuolių puldami varžovų krepšį ir perėmėme keletą kamuolių. Nors esame metikų komanda, šįkart krepšį atakavome vos 40 procentų taiklumu".

„Snaidero" ekipos puolėjas Silvio Gigena tvirtino, kad pergalė mažu skirtumu apsunkino jo komandos galimybes iškopti į kitą turnyro etapą: „Gerai sužaidėme pirmąją rungtynių dalį, tačiau pranašumo išlaikyti mums nepavyko. Norėjome laimėti didesniu skirtumu, tačiau „Lietuvos ryto" ekipa yra viena stipriausių komandų visame ULEB taurės turnyre. Dabar iškopti į kitą etapą bus sunkiau".