Prieš mačą su “VfL Bochum” Bavarijos klubo vyriausiasis treneris Felixas Magathas teigė, jog jei “Bayern” neiškovos pergalės, kova dėl čempionų titulo bus baigta. Ar šie žodžiai bus pranašiški, pamatysime vėliau, tačiau antradienį savame “Allianz” stadione su Bochumo futbolininkais čempionai sužaidė nulinėmis lygiosiomis.

Tai reiškia, kad nuo pirmaujančių Gelzenkircheno “Schalke 04” ir Bremeno “Werder” klubų Miuncheno futbolininkai atsilieka 5 taškais, o pagrindiniai varžovai dar turi po vienas rungtynes atsargoje.

Į trečiąją vietą čempionate pakilo “VfB Stuttgart” vienuolikė, kuri 3:2 savoje aikštėje palaužė Bielefeldo “Arminia” klubą.

Dar penkerios rungtynės įvyks trečiadienį.

Antradienio mačų statistika:

Stuttgart 3 - 2 Arminia

9` [1 - 0] M. Gomez

26` [1 - 1] C. Eigler

52` [2 - 1] J. Cacau

59` [3 - 1] M. Gomez

86` [3 - 2] A. Ahanfouf (11m)

90’ iš aikštės pašalintas M. Borges (“Arminia”)

Wolfsburg 2 - 2 Eintracht

9` [1 - 0] D. Klimowicz

63` [1 - 1] M. Thurk

69` [1 - 2] A. Meier

72` [2 - 2] M. Hanke

Bayern 0 - 0 Bochum

Borussia M 0 - 0 Nurnberg

Turnyro lentelė: (vieta, komanda, žaista, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčių santykis, taškai)