aA
Brėmeno “Werder“ ir Kroatijos rinktinės puolėjui Ivanui Klasničiui prireiks dar vienos inksto persodinimo operacijos, kadangi pirmoji nesusiklostė sėkmingai. Futbolininkui praėjusių metų lapkritį buvo atlikta apendicito operacija, po kurios paaiškėjo, kad kroato organizmui reikalinga ir inksto persodinimo operacija. I.Klasničiui ši operacija buvo atlikta praėjusią savaitę, tačiau, gydytojų teigimu, organizmas nepriėmė naujojo inksto.
Ivanas Klasničius ("Werder")
© AFP/Scanpix
Vis tik I.Klasničiaus atstovas Klausas Peteris Horndaschas tvirtino, kad jo klientui negresia rimtas pavojus: “Ivano būklė nėra kritiška ar labai bloga. Nepaisant komplikacijų, jis jaučiasi gerai.“

Pasak medikų, operaciją teks pakartoti, o donorais turėtų tapti futbolininko šeimos nariai.

Anksčiau buvo spėjama, kad reabilitacija užtruks nuo 6 iki 8 savaičių, tačiau šiuo metu niekas neprognozuoja, kada I.Klasničius galės vėl žaisti. K.P Horndascho teigimu, I.Klasničius yra psichologiškai išsekęs.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.