aA
Pasak Anglijos spaudos, du galingiausi Italijos „Serie A“ klubai Milano „Inter“ ir „Milan“ yra susidomėję Anglijos rinktinės ir Londono „Chelsea“ komandos saugu Franku Lampardu. Italai sužinojo, jog anglas vasarą gali palikti „mėlynųjų“ vienuolikę už 8 milijonų svarų sterlingų (apie 42 mln. litų) sumą.
Frankas Lampardas ("Chelsea")
© AFP/Scanpix
28-erių F.Lampardas iki šio laiko dar nepasirašė naujos sutarties su „Chelsea“ ir todėl pagal FIFA taisykles už sąlyginai gali palikti Jose Mourinho treniruojamą ekipą.

„Ar tai tiesa? Frankas Lampardas tik už 8 milijonus svarų? Jeigu tai yra ta suma, tai yra labai įdomios naujienos“, - „Mail on Sunday“ laikraščiui sakė „Milan“ klubo generalinis direktorius Ariedo Braida.

Laikraštyje yra taip pat rašoma, kad susidomėjimą Anglijos rinktinės žvaigžde yra išreiškęs ir Milano „Inter“ klubo vyriausiasis treneris Roberto Mancini.

Tuo tarpu žaidėjo agentas Steve`as Kutneras neseniai buvo pasakęs, kad derybos tarp buvusio „West Ham“ klubo žaidėjo ir „Chelsea“ ekipos dėl kontrakto pratęsimo yra tik pradinėje stadijoje.

Tokia žinia iš karto pritraukė Ispanijos milžinų Madrido „Real“ ir „Barcelona“ klubų dėmesį, tačiau teigiama, kad ir abu klubai iš Milano taip pat prisijungė prie žaidėjo medžioklės.

„F.Lampardas yra labai geras žaidėjas, vienas geriausių pasaulyje, o apie toką situaciją aš nieko nežinojau“, - pridūrė A.Braida.

F.Lampardas savo profesionalaus futbolininko karjerą pradėjo 1994 metais „West Ham“ ekipoje, o 2001 metų gegužę už 11 milijonų svarų sterlingų papildė „Chelsea“ ekipos gretas.

Futbolo portalo EuroFootball.lt informaciją skelbti, cituoti ar kitaip perduoti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be žodinio ar raštiško EuroFootball.lt administracijos sutikimo griežtai draudžiama.