Vienetų varžybose indė Sania Mirza 6:2, 6:3 nugalėjo Sanją Ančič, o dvejetų susitikime S. Mirza kartu su Rohanu Bopanna 3:6, 6:3, 7:6 (10-8) įveikė S. Ančič ir Mario Ančičiaus duetą.

Prestižo tašką Kroatija iškovojo vyrų vienetų susitikime, kuriame M. Ančičius 7:6 (7-2), 7:6 (7-3 privertė pasiduoti R. Bopanną.

Po antrojo pralaimėjimo iš eilės kroatai prarado galimybes patekti į varžybų finalą.

Kitame grupės mače Čekija 2-1 įveikė antrąją pagal skirstymą Ispanijos porą.

Dėl vienintelio kelialapio į finalą B grupėje kovą tęs dvi pergales turintys indai bei po vieną pergalę iškovojusios Ispanijos ir Čekijos ekipos.

Čempionate, kurio prizų fondą sudaro 1 mln. JAV dolerių, dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Varžybų finale kovos grupių nugalėtojos.