Likus žaisti 2 minutes graikų pranašumas siekė tik 4 taškus (76:72). Tuomet pelnę 7 „sausus“ taškus aikštės šeimininkai nutolo (83:72) ir tik pačioje rungtynių pabaigoje Liublianos ekipos gynėjas Teemu Rannikko dviem baudų metimais sušvelnino „Union Olimpija“ deficitą iki 9 (83:74).

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas per 30 aikštėje praleistų minučių pelnė 13 taškų (3/4 dvitaškių, 1/4 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą suklydo ir prasižengė.

Kitas „Panathinaikos“ lietuvis Robertas Javtokas per 9 minutes surinko 2 taškus (1/1 dvitaškio, 0/1 baudos), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, sykį suklydo ir 4 kartus prasižengė.

Liublianos ekipai Saulius Kuzminskas per 16 minučių įmetė 6 taškus (2/3 dvitaškių, 2/4 baudų), atkovojo 3 kamuolius, tačiau aikštę buvo priverstas palikti dėl surinktų 5 asmeninių pražangų.

„Sveikinu savo žaidėjus. Be abejonės, rezultatas 10-0 yra itin svarbus. Nepaisant to, kad iškopėme į TOP-16 etapą, privalome likti susikaupę. Neatsipalaiduodami įrodysime, kad gerbiame patys save ir tuos žmones, kurie mus palaiko“, – po dešimtosios pergalės tvirtino „Panathinaikos" ekipos vyriausiasis treneris Željko Obradovičius.

„Panathinaikos“: Kostas Tsartsaris 17 taškų, Ramūnas Šiškauskas ir Demos Dikoudis po 13, Dejanas Tomaševičius 12.

„Olimpija“: Teemu Rannikko 18 taškų, Manucharas Markoišvilis 14, Marko Miličius 12, Domenas Lorbekas 10 (6 atk. kam.).

Kitų trečiadienio rungtynių rezultatai:

B grupė:

Badalonos „DKV Joventut“ - Belgrado „Partizan" 83:74 (21:22, 13:19, 17:14, 32:19)

„DKV Joventut“: Rudy Fernandezas 26, Elmeras Bennettas 14, Paco Varzquezas 11.

„Partizan“: Vonteego Cummingsas 21 (6 per. kam., 6 kld.), Predragas Drobnjakas 10.

C grupė:

Maskvos CSKA - Po Ortezo „Elan Bearnais“ 78:58 (18:11, 12:9, 29:20, 19:18)

CSKA: Davidas Vanterpoolas 16 taškų (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Johnas Robertas Holdenas 13, Trajanas Langdonas 12.

„Elan Bearnais“: Clintas Harrisonas 12, Ricardo Greeras 11.

Stambulo „Fenerbahce Ulker" - Trevizo „Benetton" 70:58 (18:11, 18:17, 21:18, 13:12)

„Fenerbahce Ulker": Kasparas Kambala 23 (8 atk. kam.), Willie Solomonas 18, Damiras Mrsičius 14.

„Benetton": Marco Mordente 15, Angelo Gigli 12.

Salonikų „Aris" - Neapolio „Eldo Basket" 80:72 (22:16, 15:14, 24:19, 19:23)

„Aris" ekipoje rungtyniaujantis Simonas Serapinas per 4 minutes krepšio neatakavo, tačiau atkovojo 1 kamuolį ir sykį pažeidė taisykles.

„Aris": Jeremiah Massey 22 (12 atk. kam., 4 per. kam.), Alexas Scalesas 17, Michaelas Wilkinsonas 10 (6 atk. kam.).

„Eldo Basket": Ansu Sesay 20 (7 atk. kam.), Jay Larranaga 16, Tyrone'as Ellisas 15.

A grupė:

Vitorijos „Tau Ceramica“ - Kelno „RheinEnergie“ 97:68 (24:12, 26:19, 30:18, 17:19)

Vitorijos ekipa iškovojo 9-ą pergalę iš eilės ir užsitikrino kelialapį į TOP-16 etapo varžybas.

„Tau Ceramica“: Igoris Rakočevičius 22 taškai, Zoranas Planiničius 18 (5 kld.), Luisas Scola 17, Pablo Prigioni 14 (4 per. kam.), Tiago Splitteris 10.

„RheinEnergie“: Immanuelis McElroy 15 taškų, Ronnie Burrellas ir Devinas Greenas (7 kld.) po 13, Marcinas Gortatas 11 (8 atk. kam.), Mladjenas Sljivancaninas 10 (6 kld.).