Pergalingai keturių ekipų C grupės turnyrą pradėjo Rolando Jaručio ir Arno Kazlausko Čerkasų "Čerkaski Mavpy" (Ukraina) klubas, namuose 87:75 (21:20, 31:19, 16:17, 19:19) nugalėjęs Algirdo Brazio treniruojamą Tartu "Rock" (Estija) komandą, kurioje žaidė Povilas Butkevičius.

R.Jarutis šiame mače pelnė 22 taškus (dvitaškiai 1/2, tritaškiai 5/8, baudos 5/6) ir buvo rezultatyviausias nugalėtojų gretose. Be to per 23 minutes jis atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 6 rezultatyvius perdavimus.

A.Kazlauskas per 31 minutę į svečių krepšį įmetė 15 taškų (3/3, 3/4, 0/0), po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Europos taurių turnyre debiutavusio P.Butkevičiaus sąskaitoje 2 taškai (1/1, 0/0, 0/0) ir 1 sugriebtas kamuolys per 10 minučių.

Kitose C grupės rungtynėse Samaros CSK-VVS (Rusija) krepšininkai namuose 101:80 nugalėjo Njardviko UMFN (Švedija) ekipą.

Pergalingai D grupės varžybas pradėjo Dnepropetrovsko "Dnepr" (Ukraina) klubas su dviem lietuviais, savo aikštėje 66:56 (27:20, 14:7, 9:15, 16:14) nugalėjęs Norčiopingo "Holmen" (Švedija) penketuką.

Donatas Zavackas nugalėtojams pelnė 9 taškus (1/4, 1/2, 4/4), atkovojo 14 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo varžovo metimą per 30 žaidimo minučių, o traumą besigydantis Tautvydas Lydeka nebuvo įtrauktas į susitikimo protokolą.

Grupės lyderiais tapo Novy Jičino "Mlekarna Kunin" (Čekija) krepšininkai, namuose 107:74 sutriuškino "Keflavik" (Islandija) klubą.

Į kitą varžybų etapą pateks po dvi geriausias grupių ekipas.