Trečioje pozicijoje žengiantis „Bolton Wanderers“ klubas netikėtai namuose 0:1 nusileido „Wigan Athletic“ vienuolikei. Pergalingą įvartį 79-ąją minutę pelnė L.McCullochas.

Į lyderių gretas pradėjo kopti “Liverpool FC” klubas. Rafa Benitezo auklėtiniai dviejų D.Kuyto įvarčių dėka namuose 2:0 nugalėjo “Reading” ir pakilo į 7-ąją vietą.

Sekmadienį šio turo rungtynes žais ir čempionų titulą ginantis Londono “Chelsea”. Jose Mourinho vadovaujamos ekipos varžovu bus “Tottenham Hotspur” vienuolikė.

Rungtynių rezultatai:

Fulham 1 - 0 Everton

66` [1 - 0] C. Jensen

Bolton Wanderers 0 - 1 Wigan Athletic

79` [0 - 1] L. McCulloch

Charlton Athletic 1 - 0 Manchester City

28` [1 - 0] D. Bent

Liverpool 2 - 0 Reading

14` [1 - 0] D. Kuyt

73` [2 - 0] D. Kuyt

Manchester United 3 - 0 Portsmouth

3` [1 - 0] L. Saha (11m)

10` [2 - 0] C. Ronaldo

66` [3 - 0] N. Vidic

Watford 2 - 0 Middlesbrough

6` [1 - 0] J. Woodgate (į savus vartus)

60` [2 - 0] A. Young

Newcastle United 0 - 1 Sheffield United

68` [0 - 1] D. Webber

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):