"Olaj" komanda trečiadienį namuose 86:53 (29:12, 15:12, 30:13, 12:16) sutriuškino Hodmezovasarhelio "Bodrogi BAU" penketuką.

36 minutes žaidęs A. Jurkūnas nugalėtojams pelnė 8 taškus (dvitaškiai 1/1, tritaškiai 2/7, baudos 0/0), atkovojo 8 ir perėmė 6 kamuolius ir blokavo 4 varžovų metimus, o D.Sabaliausko sąskaitoje 3 taškai (0/2, 1/5, 0/0) 3 sugriebti kamuoliai ir rezultatyvus perdavimas per 19 žaidimo minučių.

Keturias pergales taip pat iškovojo ir antrą vietą užimanti Pečo "PVSK-Pečs" komanda.

Pirmąją nesėkmę po trijų pergalių pirmenybių starte trečiadienį patyrė ir į ketvirtą vietą smuktelėjo Kęstučio Marčiulionio Sėkešfehervaro "Albacomp" klubas, svečiuose 80:90 (22:16, 16:19, 17:26, 25:29) nusileidusi Kapošvaro Kapošvari KK" ekipai.

K.Marčiulionis į buvusios komandos krepšį per 34 minutes įmetė 13 taškų (1/2, 2/5, 5/6), po krepšiais sugriebė 4 kamuolius ir atliko 8 rezultatyvius perdavimus.