Lietuvis nugalėtojams pelnė 13 taškų, po krepšiais atkovojo 6 ir perėmė 2 kamuolius bei blokavo varžovo metimą. Per 36 minutes M. Žukauskas pataikė 1 tritaškį iš 3, 2 dvitaškius iš 4 bei visus 6 baudų metimus.

Rezultatyviau už Lietuvos krepšininką nugalėtojų gretose žaidė Michaelas Hicksas (34 tšk.), Donte Mathis (15 tšk.) ir Carltonas Myersas (14 tšk.).

Ketvirtąją nesėkmę patyrė bei iš dvyliktos vietos į tryliktą smuktelėjo Mindaugo Katelyno Monferato "Juniors Casale" ekipa, svečiuose po pratęsimo 83:91 (19:18, 20:25, 16:15, 21:18, 7:15) nusileidusi Fabriano "Indesit" krepšininkams.

Lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 15 taškų ir rezultatyvumu komandoje nusileido Otisui George`ui bei Simone`ui Pierichui, pelniusiems atitinkamai 25 ir 17 taškų.

Per 33 minutes M. Katelynas pataikė abu tritaškius, 2 dvitaškius iš 6 bei realizavo 5 baudos metimus. Be to po krepšiais jis sugriebė 5 ir perėmė 1 kamuolį bei blokavo varžovo metimą.

Vienvalde čempionato lydere po trečiadienio susitikimų tapo visas šešias pergales iškovojusi Kazertos "Pepsi" komanda.