Finale "Red Wings" ledo ritulininkai žais su Karolinos "Hurricanes" ekipa, kuri Rytų konferencijos finalo serijoje 4:2 įveikė Toronto "Maple Leafs" klubą. Pirmosios rungtynės antradienį įvyks Detroite.

Penktadienio susitikime per daugiau nei 20 žaidimo minučių (20:38) Stenlio taurės savininkės titulą praradusios "Avalanche" komandos gretose D.Kasparaitis nė karto nesmūgiavo į aikštelės šeimininkų vartus bei pirmame kėlinyje gavo dvi baudos minutes.

Du įvarčius nugalėtojams pelnė švedas Tomas Holstromas, po vieną - Lucas Robitaille`as (Lukas Robiteilas), rusas Sergejus Fiodorovas, Brettas Hullas (Bretas Halas), švedas Frederikas Olaussonas ir rusas Pavelas Daciukas.

"Red Wings" vartininkas čekas Dominikas Hašekas penktadienio rungtynėse atrėmė 19 svečių smūgių bei antrame mače iš eilės bei penktą kartą šio sezono atkrintamosiose varžybose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Paskutinį kartą Stenlio taurės finale finale Detroito klubas žaidė 1998 metais, kuomet antrąjį kartą iš eilės iškovojo garbingą prizą. Karolinos "Hurricanes" ledo ritulininkai į Stenlio taurės turnyro finalą iškopė pirmą kartą klubo istorijoje.