Lemiamos - septintosios - rungtynės penktadienį bus žaidžiamos Detroite. Penktadienio mačo nugalėtojas Stenlio taurės varžybų finale žais su Karolinos "Hurricanes" ledo ritulininkais, kurie Rytų konferencijos finalo serijoje 4:2 įveikė Toronto "Maple Leafs" klubą.

Trečiadienio susitikime per 19 žaidimo minučių Stenlio taurės savininkų gretose D.Kasparaitis kartą smūgiavo į svečių vartus, antrame kėlinyje gavo dvi baudos minutes ir blokavo vieną varžovo metimą.

Įvarčius nugalėtojams pelnė Brendanas Shanahanas ir Darrenas McCarty.

"Red Wings" vartininkas čekas Dominikas Hašekas ketvirtadienio rungtynėse atrėmė visus 24 aikštelės šeimininkų smūgius bei ketvirtą kartą šiame sezone atkrintamosiose varžybose į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.