aA
Pasaulio futbolo čempionato išvakarėse Japonijos imigracijos tarnybos į šalį neįsileido dar trijų įtariamų Anglijos futbolo chuliganų, o pas vieną jų buvo net 175 bilietai į rungtynes.
"37 metų anglas turėjo 175 tikrus bilietus į rungtynes, tačiau jo pavardė buvo Didžiosios Britanijos teisėsaugos institucijų sudarytame futbolo chuliganų sąraše. Todėl jį teko išsiųsti atgal į Londoną",- teigė "Narita" oro uosto imigracijos tarnybos pareigūnas.

Beje, autentiški bilietai į futbolo rungtynes nebuvo konfiskuoti.

Trečiadienį aviareisais iš Frankfurto (Vokietija) ir Vienos (Austrija) atvykusiems dviems anglams taip pat teks grįžti namo. Pasak imigracijos tarnybos, 38 ir 33 metų vyrų pavardės taip pat esančios futbolo chuliganų sąraše, o iš Japonijos jie bus deportuoti ketvirtadienį.

Iš viso Japonijos sostinės oro uosto imigracijos tarnyba jau sulaikė bei į šalį neįsileido penkių įtariamų Anglijos futbolo chuliganų.

BNS
Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo neleidžiama.