Pusfinalio iki keturių pergalių seriją laimėję 4:3, konferencijos finale "Avalanche" ledo ritulininkai žais su reguliariojo NHL sezono absoliučiu nugalėtoju Detroito "Red Wings" klubu.

Trečiadienio mače Stenlio taurės savininko gretose D.Kasparaitis žaidė 21 minutę ir 10 sekundžių - kartą smūgiavo į svečių vartus bei išvengė baudos minučių.

Pergalingą įvartį nugalėtojams - septintąjį šio sezono atkrintamosiose varžybose - antrojo kėlinio pabaigoje pelnė švedas Peteris Forsbergas.

Kolorado ekipos vartininkas Patrickas Roy atrėmė 26 varžovų smūgius ir antrose rungtynėse iš eilės (22-as atkrintamojo lygos etapo mačas per visą karjerą) į savuosius vartus nepraleido nė vieno įvarčio.

Kolorado "Avalanche" ledo ritulininkai Vakarų konferencijos finale žais šeštąjį kartą per septynerius pastaruosius metus. Pirmosios rungtynės šeštadienį įvyks Detroite.