Senegaliečiai neleido rungtynių favoritams pabėgti į priekį, o po trijų kėlinukų lietuviai tepirmavo keturiais taškais (57:53).

Afrikos žemyno atstovai nuolat kvėpavo Antano Sireikos auklėtiniams į nugaras.

Ketvirtajame ketvirtyje varžovai stengėsi neleisti atitrūkti Lietuvos vyrų krepšinio rinktinei.

Dar karščiau pasidarė, kada likus 2:30 iki ketvirtojo kėlinuko pabaigos Senegalo rinktinė persvėrė rezultatą savo naudai – 71:69.

Likus žaisti 50 sekundžių iki ketvirtojo ketvirčio pabaigos rezultatas buvo lygus – 72:72.

O nuaidėjus finaliniai sirenai švieslentė rodė 75:74 Senegalo rinktinės naudai.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinės gretose žaidė Linas Kleiza ir Tomas Delininkaitis pelnę po 14 taškų.

Lietuva:

L.Kleiza (6 atkovoti kamuoliai) – 14, T.Delininkaitis – 14, D.Lavrinovičius (7 atkovoti kamuoliai) – 10, K.Lavrinovičius – 9, S.Jasaitis – 8, R.Javtokas – 8, G.Gustas – 4, M.Petravičius – 3, M.Žukauskas – 2, A.Jomantas – 2.

Senegalas:

B.Cisse (9 rezultatyvūs perdavimai) – 20, M.N'Doye – 16, M.N'Diaye (7 atkovoti kamuoliai) – 14, J.Awas – 12, E.Pene – 3, M.M'Diaye – 3, S.Savane – 3, C.Thioune – 2, D.M'Bengue – 2.

Paskutinėse turnyro rungtynėse šeimininkai Prancūzijos krepšininkai 76:57 nugalėjo Jono Kazlausko treniruojamą Kinijos ekipą ir, iškovoję visas tris pergales, tapo nugalėtojais.

Galutinė turnyro lentelė (vieta, komanda, pergalės, pralaimėjimai, taškų santykis):