Devynioliktą pergalę čempionate iškovojo dešimties komandų turnyro lyderis bei šalies vicečempionas Kauno "FBK Kaunas", svečiuose 1:0 (1:0) įveikęs į aštuntąją poziciją smuktelėjusį Vilniaus "Žalgirį" (23 tšk.).

Vienintelį rungtynių įvartį 37 minutę pelnė Edinas Pehličius.

Po šios pergalės FBK "Kaunas" futbolininkai turi 58 taškus ir jau 22 taškais lenkia antroje vietoje esantį bei čempiono titulą ginantį Panevėžio "Ekraną".

Nesėkmę patyrė trečiojoje pozicijoje esantis Klaipėdos "Atlantas" (31 tšk.), išvykoje 1:3 (1:1) pralaimėjęs Marijampolės "Sūduvos" (V vieta - 27 taškai) vienuolikei.

Du įvarčius nugalėtojams, kurie nuo 25 minutės žaidė be pašalinto Karolio Jasaičio, pelnė Ottavio Braga (16 ir 71 min.), vieną - Davidas Čigladzė (60 min.).

Uostamiesčio ekipoje pasižymėjo Maksimas Morozovas (31 min.).

Trečiosiose penktadienio rungtynėse Vilniaus "Vėtra" (VII vieta - 24 tšk.) išvykoje 2:1 (2:1) įveikė "Šilutės" (IX vieta - 9 taškai) klubą.

aikštės šeimininkai pirmavo po taiklaus Bogdano Nesterenkos (11 min.) smūgio, tačiau 17 minutę Dejanas Milošeskis rezultatą išlygino, o dar po dešimties minučių Sergejus Kuznecovas įmušė pergalingą įvartį.

Turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):