Pasiruoškite anksčiau

Parduotuvėje „Baby City/ Toy City“ vykusiame susitikime dalyvavo beveik 100 būsimų mamų, akušerė bei tėvystės mokyklos „Gandro lizdas“ įkūrėja Ieva Girdvainienė ir dula Lina Gabrijolavičienė. Vakaro tema – kūdikio kraitelis ir kaip jam pasiruošti, rašoma pranešime spaudai.

„Pirmas mano patarimas – susirūšiuokite daiktus į skirtingus krepšius, kas į gimdyklą, kas į palatą, o kurie reikalingi grįžimui namo. Tuomet paprašius vyro atnešti reikalingus daiktus, nekils klausimo, kuris lagaminas, kam skirtas“, – asmenine patirtimi dalinosi Ineta. Jai pritarė ir Ieva bei Lina, kurios kvietė į daiktų pakavimą būtinai pasikviesti ir vyrus, kad šie žinotų, kur kas yra ir sąrėmių suriestai moteriai nereikėtų nerimauti, jeigu ko neranda.

„Kitas mano svarbus patarimas iš asmeninės patirties – nepatingėkite ir padarykite tai likus dviem mėnesiams iki nustatyto gimdymo termino. Antrasis mano vaikelis yra ankstukas ir gavosi taip, kad aš lyg nujausdama iš vakaro susidėjau daiktus, o kitą dieną išvažiavau gimdyti“, – teigė Barboros ir Bernardo mama.

Nepersistenkite su drabužiais

Ji nebijojo pasišaipyti ir iš savęs, kuomet pirmą kartą keliaujant į gimdymo namus susitikti su dukra pasiėmė daugybę gražiausių drabužėlių komplektų: „Galvojau, kad nežinau, kokiais plaukais gims, kas jai tiks, todėl prisidėjau gal 17 komplektų 51 dydžio drabužių, o gimusi dukra nė į vieną jų netilpo. Todėl geriau įsidėkite keletą, bet skirtingo dydžio“.

Žinomų žmonių atžalos demonstravo madas

Paklausus apie ankstukus, ar reikėtų specialių daiktų, I.Puzaraitė-Žvagulienė teigė, jog ne, svarbu turėti ko reikia standartiškai, o visa kita galima įsigyti atsiradus poreikiui arba duos ligoninėje.

Dėkojo Irenai Starošaitei

Kraitelius ir daiktus gimdymui Ineta pirko pasitarusi su draugėmis, giminaitėmis ar pasiskaičius internete. „Tiesa, vienu labai geru patarimu pasidalijo anyta Irena Starošaitė. Ji prisiminė, kad po gimdymo dažnai itin skauda rankų raumenis po stipraus įsikibimo į lovos atramas, todėl man sukonstravo tokias specialias frotines lyg rankoves-laikiklius, kuriuos užrišome ant lovos ir tai buvo pats naudingiausias dalykas“, – viešai dėkojo moteris.

Dar vienas svarbus jos patarimas – įsidėti maisto arba išleisti vyrą jo nusipirkti: „Vyras yra pikčiausias, kai yra alkanas, tad nebuvo nieko geriau, kai aš su didžiuliais sąrėmiais gimdau, o šalia mano mylimasis tepasi paštetą. Daug geriau nei jis būtų pasimetęs ir įsitempęs nežinantis ką daryti“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės