Apskritai vaikų drabužius Kate Jackson skalbia skalbyklėje, tačiau naudoja ne tiktai įprastą skalbimo priemonę, o įdeda dar ir indaplovių tabletę, rašo „The Sun“.

Moteris tikina, kad ši pigi priemonė padeda sugrąžinti audiniams akinamą baltumą ir nepalieka nė menkiausio purvo pėdsako.

Per „TikTok“ pasiūlytą triuką Kate pristatė antrašte „Ir murziai gali būti aprengti baltai“, o įkeltame vaizdo įraše ji demonstruoja, kaip į vaikų drabužiais pakrautą skalbyklę, tiesiai į būgną, įmeta indaplovių tabletę.

Komentarų sekcijoje Kate paaiškino, kad skalbdama naudojo ir miltelius, taip pat minkštiklį, žodžiu, viską atliko, kaip yra įprasta, tačiau pabaigoje dar įmetė indaplovių tabletę, nes būtent ji išbalina net stipriai suteptus rūbus.

Mintimis apie šią gudrybę pasidalijo tūstančiai internautų. Kaip visada buvo tokių, kurie dėkojo už patarimą, bet buvo ir tokių, kurie juo abejojo. O vienas paminėjo, kad stebuklus padaro ir protezų valymo tabletės, be to, ne tik su skalbiniais, bet ir su klozetu.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės