Tu pūti jai į ausis ir jas seilioji. Taip, ausys yra erogeninė zona daugeliui žmonių, nes jos labai jautrios. Bet nereikia jų graužti, kramtyti, sukti ir čiulpti. Švelnus bučinys gali padaryti stebuklą, o puolimas ant ausų tarsi išdykusiam šuniukui ant kamuoliuko – sugadinti visą reikalą.

Tu labai teatrališkas. Moterys mėgsta nuoširdumą. Arba būk įsimylėjęs, arba neapsimesk, kad myli. Pasistenk, kad ji galvotų, jog ji tave intriguoja. Ji pati, o ne susiklosčiusi situacija!

Tu sąžiningas, bet neiniciatyvus. Kad ir kaip pergalingai keliautų per pasaulį feminizmas, moterys vis tiek mėgsta būti dėmesio objektu. Jai neįdomu viską daryti pačiai.

Tu plėšai jos apatinius. Moterys į savo apatinius žiūri labai atsakingai. Jeigu matei per televizorių blogą pavyzdį, nemanyk, kad privalai juo sekti realiame gyvenime. Ar nori, kad kitą kartą ji ateitų pas tave su pigiais flaneliniais pantalonais, pasiūtais Kinijos kalinių?

Tu užgriūni ją visu svoriu. Vyras dauguma atvejų sveria daugiau už moterį. Nereikia dėti daug vilčių į moters ištvermę, kai užsiimate seksu klasikine poza. Labai abejotina, ar jos sunkus trūkčiojantis kvėpavimas šiuo atveju yra laukinės aistros požymis.

Tu judi per greitai/per lėtai. Labiausiai paplitusi pretenzija. Gali būti, kad problema yra temperamentų nesutapimas. Arba bioritmų. Pabandyk uždėti jos delnus sau ant sėdmenų – net pati droviausia mergina instinktyviai tau pagelbės suprasti, kokio tempo jai reikia.

Tu per daug entuziastingai bučiuojiesi. Moterims nepatinka, kai vyras be skrupulų įgrūda savo liežuvį į burną ir makaluoja juo kaip šepečiu buteliui plauti.

Tu palieki jai bučinių žymes. Ar tau atėjo į galvą mintis, kad moteris nenori visam pasauliui pranešti, kaip audringai ji su kažkuo leidžia laiką?

Tu nepailsdamas tampai, maigai ir trini jos krūtinę. Krūtinė – ne žaidimo automato rankena ir ne melionas, kurį maga pačiupinėti, ar prinokęs. Ir ne šlapi marškiniai, kuriuos reikia išgręžti. Su krūtine reikia elgtis švelniai.

Tu giriesi savo penio dydžiu. Susimildamas: ir prieš ką čia mums girtis? O gal senis Froidas buvo teisus, kad moterys irgi nori turėti penį? Kad ir kaip ten būtų, moterims nepatinka, kai per daug juo didžiuojiesi.

Lovoje demonstruoji akrobatiką. Sekso įvairovė – pagirtinas dalykas, bet nepamiršk, kad tavo partnerė, galimas daiktas, vaikystėje nelankė cirko mokyklos ir perspektyva išsisukti koją arba susilaužyti raktikaulį jos visai nežavi.

Tavęs nejaudina, ar ji patyrė orgazmą, ar ne. Jau kalbėjome apie tai, kokie svarbūs moterims yra žodžiai. Tu gali prakaituoti kaip šachtininkas, stengdamasis suteikti jai malonumo, ir net neįtarti, jog visą tavo entuziazmą ji nurašo į tavo egoizmo ir temperamento sąskaitą. Paprastutė frazė: „Aš noriu, kad tau būtų gera su manimi“ gali sukelti didesnį efektą nei tavo aukštasis techninis pilotažas.

Atlikdamas oralinį veiksmą spjaudaisi. O ką daryti, jeigu jos plaukeliai vis lenda į burną? Ignoruoti? Slapčia juos išsikrapštyti pirštu iš burnos? Apklausos metu damos į šį klausimą atsakinėjo racionaliai: „Nežinau. Tegu ką nors sugalvoja. Jis gi vyras.“

Su tavimi ji jaučiasi kaip pas proktologą. Turėk galvoje, kad analinis stimuliavimas labiau patinka vyrams. Todėl, kad jie turi prostatą. Moterys prostatos neturi.

Mineto metu tu stengiesi judėti. Pirma, ji tikrai nenorėtų tau įkąsti, antra – ji nenorėtų užspringti. Gulėk ramiai.

Mineto metu neperspėji, kad tuoj baigsi. Spermos skonis – tai kažkas tarp jūros vandens ir kiaušinio baltymo. Šis derinys patinka toli gražu ne visoms.

Tu skaudžiai kandžioji jai spenelius. Už tokius darbus krūtys atimamos net iš kūdikių, kuriems per anksti prasikala dantukai.

Tu sukioji jos spenelius pirštais. Speneliai – ne radijo imtuvas, kuris kalvotose vietovėse sunkiai gaudo reikiamas bangas. Juos reikia bučiuoti.

Tu nutraukti lytinį aktą, kad atsilieptum telefonu arba perjungtum televizijos kanalą. Yra toks anekdotas. Ant bėgių mylisi porelė. Likus dešimčiai centimetrų iki jos, mašinistas spėja sustabdyti traukinį ir čiumpa vyriškį mušti. „Atleisk man, drauge, – sako tas. – Suprantu, kad kas nors turėjo sustoti. Bet aš negalėjau.“ Idealus sektinas pavyzdys.

Tu tiesmukiškai kalbi apie intymius dalykus. Sena problema – kaip TAI įvardyti? Šiurkštumas moterims nepatinka. Čiulbėjimas erzina. Atrodo, kad visa tai geriausiai vadinti niekaip, o būtinybės atveju mykti ką nors nelabai suprantamo, bet labai švelnaus.

IŠVADOS. Kai kurios moterų pretenzijos prieštarauja viena kitai. Bandydamos paaiškinti, ko jos vis dėlto nori arba nenori iš vyrų, moterys painiojasi pačios. Taigi mes tik apibendrinome informaciją, o spręsti vis tiek lieka tau.

Išversta iš užsienio spaudos