„Kadaise atsirado supermamyčių virusas, kuris išplito labai stipriai, įgavo neigiamą atspalvį. Šiandien labai noriu pasidžiaugti, kad mūsų aplinka keičiasi – mamos nebijo klysti, nežinoti, verkti ir svarbiausia – prabilti apie tai garsiai. Anksčiau su kiekvienu leidiniu vis sukdavau galvą, ar atsiras drąsių moterų, kurios norės atvirai dalintis savo išgyvenimais. Panašu, kad greitu metu teks sukti galvą, kaip ir kur sutalpinti visas tas tikras ir mylėti ne tik vaikus, bet ir gyvenimą skatinančias istorijas.

Ačiū pačiai nerealiausiai komandai, ačiū tikroms, drąsioms herojėms, kad tai, ką sukuriame kartu kaskart įgauna vis didesnę prasmę. Svajoti apie motinystės vadovėlį neverta, bet kartu mes kuriame nerealų metraštį, kuris, tikiu, jau padėjo ne vienai mamai“, – pristatydama pavasario/vasaros leidinį kalbėjo L. Mazalienė.

Žurnalo "Įkvepiančiai motinystei" pristatymas/Artūro Steponavičiaus nuotr.

Naujausią Mamų radijo komandos darbą papuošė keturios mamos, išgyvenusios skirtingas motinystės patirtis: aktorė Ineta Stasiulytė, kuri svajojo antrosios dukros susilaukti natūraliu būdu; verslininkė bei tinklaraštininkė Toma Dambrauskė, kuri savo dvynių susilaukė tik po dirbtinio apvaisinimo, o kiek vėliau su vyru nusprendė pagyventi atskirai; Versli mama Ineta Grytė svajojo apie didelę šeimą, bet nesitikėjo, kad pirmoji dukra gims su Dauno sindromu. O šiandien Ineta dalija širdžiai svarius patarimus likimo draugėms bei augina tris nuostabius vaikučius; ir Laura Mazalienė, kurią prisijungti prie viršelio moterų įkalbėjo sekėjos ir komandos narės.

„Dar nežinau, ar gerai pasielgiau. Bet man tai buvo puiki patirtis persitvarkant motinystės lentyną. Senas nuoskaudas peržvelgiau ir uždariau, naujas patirtis – įvertinau dar stipriau“, - sakė leidinio redaktorė, žurnale prisimenanti savo motinystės kelią, sužinojus apie įgimtą dukros ligą.

Į pavasarišką renginį, kurio šventiniu dekoru pasirūpinu dekoro namai „Artišokas“, atvyko ir žinomos mamos: atlikėjos Viktorija Sutkutė, Anžela Adamovič-Gečienė, režisieriaus Aleksandro Broko žmona Gretė Brokienė, tinklaraštininkės Indrė Trusovė, Sotera Šveikauskaitė. Moterims buvo pristatytas ne tik leidinys „Įkvepiančiai motinystei“ , bet ir artėjantis pirmasis mamų festivalis „Mamostogos“.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt