Pirmadienis

Jei žmogus gimė pirmadienį, jį valdo Mėnulis. Emociškai tokie žmonės išgyvena pakilimus ir nuosmukius bei pasižymi stipriu empatijos jausmu. Šeima ir namai jiems yra itin svarbūs. Jie yra patikimi kompanionai versle, draugystėje ir meilėje, visada ištikimi ir lojalūs, net ir sudėtingose situacijose.

Antradienis

Tie, kurie gimė antradienį, yra kupini energijos, ryžto ir konkurencinės dvasios. Jie mėgsta ginčytis ir nuolat siekia būti geresni. Jų valdančioji planeta – Marsas, kuris skatina juos keistis ir siekti naujų aukštumų.

Trečiadienis

Trečiadienį valdo Merkurijus, siejamas su turtais, visuomeniškumu ir pasaulio tyrinėjimu. Tačiau šią dieną gimę žmonės gali priimti impulsyvius sprendimus ir sunkiai atskirti gera nuo blogo, teisinga nuo neteisinga. Kita vertus, jie pasižymi unikaliu gebėjimu improvizuoti ir prisitaikyti prie bet kokios situacijos, nelaikydami problemos pernelyg sudėtinga.

Ketvirtadienis

Optimizmas ir linksmumas – tai ketvirtadienį gimusių žmonių skiriamieji bruožai dėl Jupiterio, palankiausios astrologijoje planetos, įtakos. Tokie žmonės yra subrendę ne pagal metus ir kasdien duoda išmintingų patarimų. Jiems patinka padėti kitiems, tačiau jie taip pat mėgsta išlikti valdingi.

Penktadienis

Penktadienis yra veikiamas Veneros, kuri siejama su meile, grožiu ir malonumais. Šią dieną gimę žmonės yra bendraujantys ir linkę mėgautis gyvenimu iki soties. Jiems keliami aukšti reikalavimai ir dažnai nerealūs lūkesčiai. Jie dievina pinigus, prabangą ir gražius daiktus, siekia patogaus ir jaudinančio gyvenimo.

Šeštadienis

Šeštadienį gimę žmonės, veikiami Saturno, dažnai negali apsispręsti imtis ryžtingų veiksmų pavojingose situacijose. Jie yra individualistai ir pirmenybę teikia savo kompanijai. Jiems puikiai sekasi dirbti vieniems ir, palyginti su kitais, jiems keliami mažesni socialiniai reikalavimai.

Sekmadienis

Sekmadienį valdo Saulė. Šią dieną gimę žmonės laikomi itin laimingais ir apdovanotais sėkme. Jie spinduliuoja optimizmu, žavesiu ir charizma, pasižymi lyderio savybėmis.

Dėmesio: horoskopai tėra pramoginio turinio medžiaga, tad kiekvienas gali rinktis – tikėti jais ar ne.