Isuzu

42 статей

„Autofortas motors“ tapo didžiausiu oficialiu „Hyundai“ prekės ženklo atstovu, tiekiančiu automobilių pardavimo bei priežiūros paslaugas visoje Lietuvoje. Įmonė Lietuvoje atidarė jau trečią ir didžiausią Lietuvoje „Hyundai“ ženklo automobilių saloną, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Vilniaus m. sav. inf.

Sostinės viešojo transporto atnaujinimas ir toliau nesustoja – UAB „Vilniaus viešasis transportas“ vadovas pasirašė sutartį su UAB „Saločiai ir partneriai“, kuria patvirtintas 10 naujų dviašių „Isuzu Novociti Life“ autobusų pirkimas. Planuojama, jog šie autobusai į sostinės gatves išvažiuos šių metų...

Adomas Grinius

Savivaldybės viešojo transporto paslaugų konkursą laimėjęs Lietuvos ir Latvijos bendrovių – UAB „Transrevis“ ir „Rigas mikroautobusu satiksme“ (RMS) – konsorciumas, įgyvendino pirmąjį etapą ir ruošiasi į Vilniaus gatves netrukus išleisti naujus ką tik iš gamyklų atkeliavusius autobusus.

Kaune, 9-ojo Forto gatvėje 47, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidarytas inovatyvus automobilių centras. Kaip skelbiama pranešime žiniasklaidai, „Autofortas motors“ atstovauja keturiems skirtingams gamintojams: „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“ ir „Ssangyong“. Autosalonas duris klientams oficialiai...

Gegužę Kaune, šalia automagistralės „Via Baltica“, atidaromas inovatyvus „Autofortas Motors“ automobilių centras, kuriame bus galima įsigyti „Hyundai“, „Suzuki“, „Isuzu“, „Ssangyong“ automobilių, skelbiama pranešime žiniasklaidai.