Burger King

115 статей

„Burger King“ – amerikiečių greito maisto restoranų tinklas, įkurtas 1954 m. Floridoje. Tai yra antras didžiausias mėsainiais prekiaujantis restoranų tinklas pasaulyje, pagal vietų skaičių nusileisdamas tik konkurentui „McDonald’s“. 2013 m. pab. veiklą vykdė 97 šalyse visame pasaulyje, turėjo 13,7 tūkst. restoranų.

Burger King, Andrius Užkalnis

Šie restoranai su kartono karūnomis ant stalų man yra gero gyvenimo, teisingo pasirinkimo ir pažangos simbolis: štai kaip viskas buvo. Pirmą kartą nuėjau į „Burger King“ nešaltą 1995 metų sausį, kai palikau devyniasdešimtųjų draskomą Lietuvą ir atsiradau Didžiojoje Britanijoje.

2023-ieji nebuvo lengvi metai vartotojams dėl nestabilios energijos, maisto kainų, brangstančių paskolų, o prekių ženklai analogiškai turėjo reaguoti į besikeičiančius vartotojų lūkesčius ir koreguoti savo planus bei strategijas. Į ką investavo prekių ženklai, norėdami pasiekti jiems aktualią audito...

В пасхальное воскресенье в Литве не работают почти все магазины, во второй день Пасхи магазины будут работать по обычному графику. Между тем магазины небольших сетей будут работать в воскресенье, но некоторые из них будут закрыты в понедельник, пишет madeinvilnius.lt.

Balandžio 9-ąją, Velykų sekmadienį, Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropoliuose“ įsikūrusios parduotuvės, vaistinės bei paslaugų teikimo vietos tradiciškai nedirbs, tačiau lankytojų lauks kai kurios pramogų erdvės ir restoranai, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

17 апреля, в пасхальное воскресенье, магазины в вильнюсском, клайпедском и шяукяйском ТЦ Akropolis, аптеки и места предоставления услуг работать не будут. Посетителей будут принимать только некоторые зоны развлечений и рестораны.

Liudas Dapkus

Tie, kurie iki šiol buvo negirdėję apie savivaldybės įmonę „Grinda“, dabar jau žino: ten dirba žmonės, turintys aiškias vertybines nuostatas. Ir specifinį humoro jausmą, kuris gal ir ne visiems priimtinas, tačiau akivaizdžiai nebūdingas lietuviškos komunikacijos kraštovaizdyje.

На следующей неделе в столице Литвы откроется торговый центр Vilnius Outlet площадью 73 000 кв. м, это будет самый большой аутлет в Северной Европе. В торговом центре будет больше 150 точек предоставления услуг и магазинов, кафе и ресторанов, детских центров. Инвестиции в проект составляют более 80 ...

Jūratė Žuolytė

Niekas nekalba apie standartines, neišsiskiriančias iš kitų reklamas ir rinkodaros kampanijas. Nori būti pastebėtas – turi išdrįsti būti kitoks. Bet kaip tai padaryti? Kaip ne tik atrasti savyje drąsos, bet ir įtikinti drąsiais sprendimais kitus? O galbūt to ne visada reikia? Juk drąsa visada reiški...