RSS-ленты

Kas yra RSS?

RSS (Really Simple Syndication) yra technologija, skirta iš įvairių interneto informacijos šaltinių surinkti ir susisteminti naujausią įvairiapusišką informaciją. DELFI savo skaitytojams pateikia keletą RSS failų, vadinamų kanalais, kuriuose publikuojama periodiškai atnaujinama informacija: straipsnio pavadinimas, jo trumpas aprašymas, nuoroda į straipsnį internete bei publikavimo data. Atitinkamos programos pagalba galima automatiškai sekti naujų straipsnių norimose rubrikose publikavimą neužeinant į interneto puslapį.

Naudojimo sąlygos

DELFI siūlo pagrindinių rubrikų RSS kanalus. Turiniui, pateikiamam RSS formatu, galioja tos pačios sąlygos kaip ir visam turiniui, pateikiamam DELFI svetainėse.

RSS - nemokama paslauga, teikiama privačiam nekomerciniam naudojimui. Bet koks kitoks panaudojimas be raštiško UAB DELFI leidimo yra draudžiamas. Neleistina redaguoti ar keisti DELFI pateikiamos informacijos tekstą, turinį, nuorodas. RSS paslauga gali būti naudojama tik be apribojimų susiejant su atitinkamu straipsniu DELFI serveryje be jokių tarpinių puslapių ar kito tarpinio turinio.

DELFI pasilieka teisę nutraukti vieno ar visų RSS kanalų paslaugą bet kuriuo metu ar pareikalauti nustoti atvaizduoti, platinti ar kitaip naudoti bet kurį ar visus RSS kanalus. DELFI neprisiima atsakomybės už pasekmes naudojantis RSS paslauga skaitant, integruojant interneto puslapiuose ar kitais būdais.

Kiekvienos DELFI rubrikos kairiojo stulpelio apačioje galite rasti "XML" ženklelį, kuris sieja su atitinkamu RSS kanalu. Šį adresą jums reikia nurodyti jūsų naujienų skaitymo programoje pagal tos programos instrukcijas. Žemiau pristatome RSS kanalus, pateikiamus DELFI skaitytojams.

Rambler's Top100