Gaminimo eiga

Santa Maria stiklinius makaronus užpilkite verdančiu vandeniu ir palikite suminkštėti 2 minutes. Nusausinkite, supjaustykite mažesniais gabalėliais.

Vištienos kulšelių mėsą smulkiai sukapokite. Nuimkite krevečių kiautus, ir jas stambiai sukapokite.

Morkas supjaustykite šiaudeliais. Kopūstą supjaustykite labai plonomis juostelėmis. Žalius svogūnų laiškus stambiai supjaustykite.

Dideliame dubenyje sumaišykite stiklinius makaronus, kapotas kulšeles, smulkintas krevetes, morkų šiaudelius, supjaustytą kopūstą, žalius svogūnų laiškus, įdėkite saulėgrąžų daigus, įberkite šaukštelį cukraus, įpilkite sojos padažo ir viską gerai sumaišykite.

Patieskite vieną spring rolls tešlos lakštą ant darbastalio įstrižai. Arčiau apatinio kampo dėkite kaupiną šaukštą paruošto įdaro. Užlenkite apatinį lakšto kampą, tada užlenkite lakšto kraštus. Taip tampriai vyniokite ritinėlį iki pat galo. Viršutinį kampą pavilgykite kiaušinio plakiniu ir užlipdykite, tam kad kepdamas spring rolls neatsivyniotų. Dėkite į lėkštę kiaušiniu patepta puse į apačią. Taip susukite visus ritinėlius, kol sunaudosite visą įdarą.

Gilioje keptuvėje arba WOK įkaitinkite aliejų iki 140C. (patikrinkite įmerkę medinius pagaliukus – jie turi vidutiniškai burbuliuoti. Taip pat galite patikrinti įmesdami į aliejų gabalėlį duonos: jis turi paruduoti ir apskrusti per 1 min.).

Atsargiai nuleiskite po keletą spring rolls‘ų į įkaitintą aliejų ir skrudinkite, kol iš abiejų pusių gražiai paruduos (apie 4 min). Išimkite ir dėkite į popieriniu rankšluosčiu išklotą lėkštę, kad susigertų riebalų perteklius.

Patiekite spring rolls‘us karštus, su Santa Maria saldžiu aitriųjų paprikų padažu.

Santa Maria

Įvertink šį receptą

Atsiliepimai

Panašūs receptai

Visagrūdės duonos sumuštinis su kalakutiena
Lengvai paruošiamas
20 min.

Visagrūdės duonos sumuštinis su kalakutiena

Prancūziškas užkandis
Lengvai paruošiamas
15 min.

Prancūziškas užkandis

Bavariški raugintų kopūstų kroketai
Lengvai paruošiamas
1 val.

Bavariški raugintų kopūstų kroketai