Ingredientai

Česnako skiltelė 3 vnt.
Imbieras gabaliukas
Kalendra ryšulėlis
Nedidelė aitrioji paprika 1 vnt.
Ekologiški Grill pievagrybiai 5 vnt.
Purškiamas ypač tyras alyvuogių aliejus
Medus 1 šaukštelis
Cinamono lazdelė 1 vnt.
Žvaigždiniai anyžiai 2 vnt.
Nerafinuotas cukranendrių cukrus 1 šaukštelis
Šviežias sausai brandintos jautienos antrekoto didkepsnis be kaulo „Rib Eye“ 1 vnt.
Padažas „Yakitori“ 5 v. š.
Juodieji pipirai žiupsnelis
Šviežių bazilikų šakelė 1 vnt.
Porcijos: 1
Pasigaminkite patiekalą, kuris tiks ne tik Jūsų ar draugo gimtadieniui, bet kiekvieną iškylą pavers tikra ir nepamirštama puota.

Gaminimo eiga

1. Česnaką, imbierą, kalendras ir aitriąsias paprikas susmulkinkite. Ekologiškiems Grill pievagrybiams nupjaukite kotelius ir perpjaukite grybus skersai per pusę. Čederio sūrį supjaustykite juostelėmis. Perpjautus pievagrybius apipurkškite alyvuogių aliejumi, pabarstykite juodaisiais pipirais ir gerai sumaišykite.

2. Į dubenį dėkite medų, česnaką, imbierą, aitriąsias paprikas, cinamono lazdelę, anyžių, pilkite ryžių actą, sezamų aliejų, žuvies padažą, nerafinuotą cukranendrių cukrų ir viską gerai išmaišykite. Gamintu marinatu padenkite šviežią sausai brandintą jautienos antrekoto didkepsnį be kaulo „Rib Eye“ ir leiskite marinuotis mažiausiai 30 min.

3. Grybus ir marinuotą jautienos antrekoto didkepsnį kepkite įkaitintoje kepsninėje po 2–3 min. iš kiekvienos pusės, priklausomai, kokio kepimo mėsos norite. Jautienai ir grybams beveik iškepus glazūruokite juos padažu „Yakitori“, ant grybų dėkite čederio sūrio juosteles ir kepkite uždarytame grilyje apie 30 sekundžių. Jautieną apverskite ir pakartotinai glazūravę kepkite dar 30 sekundžių.

4. Iškepus mėsai ją uždenkite kepimo folija ir leiskite pastovėti 2–3 min., kad sultys susigertų. Keptą jautienos antrekotą dėkite į lėkštę, šalia dėkite keptus pievagrybius su užkeptu sūriu, papuoškite bazilikų lapeliais ir patiekite.

www.DELFI.lt

Įvertink šį receptą

Atsiliepimai

Panašūs receptai