Ingredientai

Ketvirtadienį nuo 18 val. kauniečius ir miesto svečius į Santakos slėnį kviečia tradicinis masinis piknikas. Šventės dalyviai bus vaišinami ką tik ant grotelių iškeptomis vaišėmis ir galės mėgautis gyva muzika. Tai pirmasis iš trijų šiais metais organizuojamų „Borjomi Grill piknikų“. Planuojama, kad renginyje Santakos slėnyje apsilankys šimtai žmonių ir jiems bus išdalinta 1000 vištienos ir kiaulienos šašlykų porcijų.

Gaminimo eiga

Fotografuokitės piknike prie „Borjomi“ ir 1000receptu.lt sienelės, kelkite nuotraukas į INSTAGRAMĄ su haštagu #BORJOMIPIKNIKAS ir laimėkite 6 litrus mineralinio vandens „Borjomi“.

Savo ir kitų pikniko dalyvių nuotraukas galite pamatyti portale 1000receptu.lt arba Facebooke ČIA.


Viso burtų keliu bus išrinkta 15 laimėtojų: 5 iš dalyvavusių ir nusifotografavusių piknike Kaune, 5 Vilniuje ir 5 Klaipėdoje. Savo ir kitų dalyvių nuotraukas galėsite pamatyti puslapyje 1000receptu.lt.

Pirmasis „Borjomi“ piknikas rengiamas gegužės 26 d. Kaune Santakos slėnyje.

Pirmieji 5 nugalėtojai ir jų „Instagram“ paskyros vardai: skaviss ; juceevicius ; erikaraisyte ; rasaams ; gudumoj . Su laimėtojais dėl prizų atsiėmimo susisieks prizo steigėjai.

„Džiaugiamės, kad piknikų kultūra Lietuvoje vis labiau populiarėja. Kviečiame visus susirinkti į Santakos slėnį ir pasimėgauti ką tik ant žarijų iškepta mėsa, o lengvumo pojūčiu po skanios vakarienės pasirūpins „Borjomi“, – sako „IDS Borjomi Europe“ marketingo vadovė Tatjana Rudienė.

Lietuvos barbekiu kepėjų asociacijos profesionalai šventės metu svečius vaišins AB „Krekenavos agrofirma“ dovanotais „Grilio čempionų“ vištienos ir kiaulienos šašlykais.

Pievoje ant pledų su draugais ar šeimos nariais įsikūrusiems pikniko dalyviams pakilią nuotaiką kurstys gyvai Ievos Zasimauskaitės atliekama muzika.

Šią vasarą „Borjomi“, ir toliau plečia vis labiau populiarėjančią piknikų kultūrą Lietuvoje – ant žarijų kepamos mėsos šventę taip pat ketinama surengti Vilniuje ir Klaipėdoje.

Įvertink šį receptą

Atsiliepimai

Panašūs receptai