aA
Mykolo Romerio universiteto (MRU) priėmimo kampanijos šūkis „Tėvai visada žinojo, ką veiks tau užaugus“ išlieka universiteto vizitine kortele, o tarp šių metų naujienų – ne tik dėmesys studijų programoms, bet ir įdomiam bei naudingam turiniui, skirtam tėvams bei moksleiviams. MRU stojantiesiems šiemet siūlo 28 bakalauro ir 53 magistrantūros studijų programas.
Startavo MRU studentų priėmimo kampanija: dėmesys naudingam turiniui, skirtam tėvams bei moksleiviams
© Organizatorių nuotr.

Pasak MRU Rinkodaros ir komunikacijos centro vadovės Jurgos Strimaitienės, universitetas nuosekliai tęsia pasirinktą integruotos turinio rinkodaros kryptį. „Universiteto rinkodaros kampanijos pagrindiniai herojai – ne abiturientai, o jų tėvai, kurie yra ramūs dėl vaikų studijų pasirinkimo, jų būsimos profesinės karjeros ir ateities, todėl pradėjus studijuoti vaikams, gali skirti daugiau laiko savo pomėgiams ir svajonėms“. – sako J. Strimaitienė. – Tikime, kad studijas mūsų universitete renkasi laisvos, savarankiškos ir atsakingos asmenybės, o jų pasirinkimą tėvai palaikys ir gerbs. Esu tikra, kad būtent šventinės nuotaikos ir vyraus abiturientų tėvams sužinojus, kad jų vaikui pavyko tapti MRU studentu“.

Jaunuoliai atranda MRU studijų patrauklumą ir perspektyvumą

J. Strimaitienė teigia, kad praėjusiais metas stojantieji į aukštąsias mokyklas vėl atrado MRU. „2020 metais palyginus su 2019 metais MRU padarė didžiausią pažangą pritraukdamas būsimus studentus, o bendras priimtų studentų į bakalauro studijas procentas palyginus su 2019 metais MRU augo labiausiai tarp visų valstybinių universitetų Lietuvoje – net 50 proc. Taip pat praėjusiais metais augo skaičius tų, kurie studijas šiame universitete nurodė pirmu prioritetu – tokių buvo 30 proc. daugiau.“

Pasak J. Strimaitienės, pandemijos iššūkiai vėl iškėlė klausimą, kokios aukštojo mokslo galimybės ruošti ateities profesionalus tokioje dinamiškoje darbo rinkoje. „Pagal naujausius 2019 m. Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų ir absolventų karjeros valdymo informacinės sistemos, „Sodros“ ir Studentų registro duomenis, MRU yra Nr. 1 tarp didžiausių universitetų socialinių mokslų srityje, pagal bakalauro studijų absolventų vidutinį darbo užmokestį praėjus metams po studijų – todėl siekiantys kokybiško išsilavinimo čia, geriau konkuruoja darbo rinkoje, – sako J. Strimaitienė. 

Jurga Strimaitienė
Jurga Strimaitienė

Kampanijos metu – daug kokybiško ir naudingo turinio

MRU Priėmimo ir rinkodaros skyriaus vadovė Simona Laiconaitė pasakoja, kad studentų priėmimo kampanijos metu pristato ir nemažai įdomaus bei naudingo turinio abiturientams ir jų tėvams – besidomintys galės ne tik sužinoti apie studijų programas, papildomas studijų vertes, jų planuojamą procesą bet ir gauti įvairių naudingų ekspertų patarimų, kaip rinktis studijas ir projektuoti savo profesinę karjerą.

„Jau dabar universiteto tinklalaidėje „Ramu dėl karjeros“ moksleiviai ir abiturientai gali peržiūrėti laidas, kuriose įvairių sričių ekspertai pasakoja apie studijų pasirinkimą ir kaip projektuoti sėkmingą savo ateitį, – sako S. Laiconaitė. – Šį priėmimo sezoną startuos ir tinklalaidė „Tėvų kanalas“, kurią ves psichologė, lektorė, knygų ir konferencijų apie tėvystę autorė Jūratė Bortkevičienė. Moksleiviams taip pat ruošiame MRU studentų vedamą laidų seriją „Youtube“ kanale „Gyvenimo startuolis“, kurioje bus pristatytos įkvepiančios istorijos ir praktiniai patarimai apie asmeninių finansų, streso valdymą, savęs paieškas, sveiką gyvenimo būdą, aplinkos rato formavimą bei laiko planavimą“.

Auga susidomėjimas studijų programomis anglų kalba

Dėl pasaulinės pandemijos pastaraisiais metais sumažėjus galimybėms studijuoti užsienyje, vis daugiau lietuvių atranda studijų patrauklumą ir Lietuvoje, ypač studijų programas anglų kalba. „MRU suteikia išskirtines galimybes anglų kalba mokytis iš profesionalių dėstytojų, o studijos anglų kalba tarptautinėje aplinkoje padeda geriau pasiruošti ir būti konkurencingu ne tik vietinėje, bet ir tarptautinėje darbo rinkoje. Šiemet universitetas siūlo 11 bakalauro ir net 20 magistrantūros skirtingų studijų krypčių programų anglų kalba“, - sako Mykolo Romerio universiteto Priėmimo ir rinkodaros skyriaus vadovė Simona Laiconaitė.

Anot S. Laiconaitės, šiemet planuojama aktyviai komunikuoti ir apie kitas papildomas vertes, kurias suteikia studijos Mykolo Romerio universitete: „MRU milžinišką dėmesį skiria patyriminiam mokymui, kai praktika ir realus žinių pritaikymas integruotas į kiekvieną studijų programą, taip pat mentorystės programai ir individualizuotam studijų modeliui, kad studijuojantys pasiektų geriausią rezultatą“. Tarp universiteto pridėtinių verčių S. Laiconaitė įvardina ir asmenines karjeros konsultacijas studijuojančiam, galimybę ne tik studijuoti pasitelkus pažangiausias technologijas, bet ir mokytis individualiai, savu tempu profesionaliuose nuotoliniuose kursuose, studijų finansavimą socialiai pažeidžiamiems ir labiausiai motyvuotiems, galimybę derinti studijas ir darbą.

Startavo MRU studentų priėmimo kampanija: dėmesys naudingam turiniui, skirtam tėvams bei moksleiviams
© Organizatorių nuotr.

Apie studijų programas „iš pirmų lūpų“

Anot S. Laiconaitės, renkantis studijų programą labai svarbu susitikti su pačiais programų vadovais, kurie gali pateikti visą informaciją apie programą „iš pirmų lūpų“ ir atsakyti į visus rūpimus klausimus. „Pabendrauti su tiesiogiai programų vadovais bus galima įvairias būdais – telefonu, el. paštu ar specialiai priėmimui į MRU skirtoje „Facebook“ grupėje, taip pat galima rezervuoti laiką nuotolinei individualiai konsultacijai“, – pasakoja S. Laiconaitė, - o nuo gegužės 15 iki 30 d. visi norintieji galės registruotis pokalbiui-konsultacijai su norimos bakalauro ar magistrantūros studijų programos vadovu universiteto puslapyje.

Gegužės 4 d. – gegužės 26 d. vyksta ir institucinis išankstinis priėmimas į MRU bakalauro studijas. Šis išankstinis priėmimas skirtas tiems, kurie jau yra įgiję vidurinį išsilavinimą ir siekia iš anksto užsitikrinti studijų vietą universitete. Stojantieji gali pretenduoti tik į valstybės nefinansuojamas studijų vietas, tačiau jiems išskirtinai siūlomas individualizuotas mokėjimų už studijas planas.

Simona Laiconaitė
Simona Laiconaitė

Birželio 1 d. – rugpjūčio 5 d. visų Lietuvos aukštųjų mokyklų bendrojo priėmimo metu bus galima teikti prašymus ir į valstybės finansuojamas studijų vietas.

NAUDINGA INFORMACIJA STOJANTIESIEMS:

Sužinokite viską apie priėmimą į MRU bakalauro, magistrantūros studijų programas – MRU Nacionalinio priėmimo grupė: tel. +370 68617431, el. p. priemimas@mruni.eu
Registraciją individualiai nuotolinei konsultacijai vaizdo skambučio metu rasite čia.
Registraciją individualiai nuotolinei konsultacijai su konkrečios studijų programos vadovu rasite čia.
Dėl VRM statutiniams pareigūnams skirtų studijų programų prašome teirautis el. paštu vsapriemimas@mruni.eu
Klausimams apie priėmimą į MRU skirta uždara Facebook grupė: https://www.facebook.com/groups/mrupriemimas

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(2 žmonės įvertino)
5.0000

Top naujienos

Baltarusijoje viskas eina blogyn: Lukašenką iš sosto išvers tik perversmas Kremliuje (3)

Praėjo metai po to, kai gegužės 23-iąją Baltarusijos režimas priverstinai Minske nutupdė...

Delfi PliusAndrea Dudik

Degtinė, ikrai ir vertėjomis prisistatančios moterys: Rusijai vakarėlis baigėsi

Degtinė, ikrai ir vertėjomis prisistatančios moterys. Taip vyko liūdnai pagarsėję rusų remiami...

Britų žvalgyba nurodė, ko dabar siekia Putinas: ukrainiečiams nelieka kitos išeities (6)

Žiaurus, totalinis karas, kokio Europoje nebuvo beveik aštuonis dešimtmečius. Taip Ukrainos...

Vasariška šiluma neužsibuvo: vėl vyraus vėsūs ir vėjuoti orai

Trečiadienio dieną per Lietuvą slinks šaltasis atmosferos frontas. Pradedant vakariniais rajonais,...

Karas Ukrainoje. Daugiabučio griuvėsiuose Mariupolyje aptikta 200 smarkiai apirusių kūnų Ukraina apie reikšmingus pokyčius: mūsų priešai dėl to labai liūdi

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis naktį į antradienį pareiškė, kad Rusija vykdo...

Artūras Zuokas pirmą kartą viešai pasirodė su nauja širdies drauge (3)

Neseniai skyrybų dramą išgyvenęs buvęs Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas Lietuvos meno...

Buvęs žalgirietis Lietuvoje išgyveno košmarą: dingę pinigai, rasizmas ir „dėl visko kalti konservatoriai“ (1)

Kauno „Žalgiris“ – istorinėse žemumose. Lietuvos krepšinio lygos pusfinalio serijoje prieš...

Delfi PliusAgnė Keizikienė

Šis sekso būdas vieniems yra tabu, kitiems – slapta svajonė: kodėl kai kuriems taip maga įeiti pro „galines duris“?

Jokia paslaptis, kad analinis seksas nėra šiuolaikinis „išradimas“. Tam tikri išlikę...

Delfi PliusPsichologas Gediminas Navaitis

Psichoterapeutai išanalizavo, apie ką svajoja vyrai ir moterys: ką reiškia mūsų seksualinės fantazijos ir kaip tai panaudoti santykiuose? (1)

„Meilė – tai fantazijų mainai“, – teigė prancūzų rašytojas Nicola de Chamfort'as....

Tokio skanaus žiedinio kopūsto dar nevalgėte: receptas paprastas kaip dukart du, o skonis – 10 balų

Žiedinis kopūstas , arba kalafioras – ne tik skani, bet ir labai naudinga daržovė. Ji teigiamai...