Tobula kiaušinių spalva: dažydami šiuo būdu tikrai neapsiriksite

 (11)
Atėjo laikas išlaisvinti viduje tūnantį impresionistą – juk velykinių kiaušinių marginimas yra itin kūrybingas procesas, rašo papernstitchblog.com.
Margučiai
© Shutterstock

Išlaisvinti kūrybinę dvasią ir atskleisti savo meninius sugebėjimus visai paprasta – šiam marginimo būdui prireiks vos keleto priemonių.

Jums prireiks:

kietai virtų kiaušinių;
akrilinių dažų;
paletės dažams maišyti;
teptuko.

Pasirinkite spalvų gamą, nedidelį kiekvienos spalvos kiekį išspauskite ant paletės, dažus maišykite, kol gausite tobulus atspalvius (žinoma, tai darykite, jei jums netinka pradinės spalvos). Staigiais teptuko potėpiais ant kiaušinio braukite trumputes dažų linijas, palikdami vietos tarp potėpių, kurią vėliau užpildysite.

Kiaušinį atidėkite į šalį džiūti ir imkitės kito. Kai pirmasis dažų sluoksnis visiškai išdžius, laikas tepti antrą spalvą. Ir vėl dažų sluoksnį išdžiovinkite, tada tepkite trečią spalvą ir t. t.

Padvigubinkite potėpių dydį brėždami dvi ar tris trumpas linijas viena šalia kitos, kad kiaušinio dekoras atrodytų abstraktesnis.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Velykos

Toksinus iš organizmo valanti sriuba vos per 20 minučių (15)

Šis nesudėtingos ir greitai paruošiamos sriubos receptas – nuostabiai gardus ir gaivinantis būdas pašalinti toksinus iš organizmo. Išmėginkite – nepasigailėsite!

Kauniečiai vėl sužibėjo: rideno milžinišką margutį (18)

Žvarbus antrosios Šv. Velykų dienos oras neatbaidė Kauno jaunimo – į Laisvės alėją jie išrideno spalvingą margutį – milžiną, sveriantį daugiau kaip 300 kilogramų.

Produktai gelbėtojai: gerina virškinimą, lengvina pagirias ir yra kone kiekvienuose namuose (26)

Išsipūtęs pilvas, pykinimas, galvos skausmas – bėdos, kuriomis skundžiasi dažnas, pakilęs nuo Velykinio stalo.

Įpyko dėl lietuviškų Velykų: laisva diena, balius, mišrainė, bet vieno atributo trūksta (201)

Kalbama, kad Velykos pamažu praranda savo prasmę, žmonės pamiršta, kam jos reikalingos ir piktinasi, kad ši diena nuvilianti, nes ruošiamasi joms vos ne kaip Kalėdoms, o dovanų nėra. Vis dėlto kunigas ramina ir tikina, kad švenčiame gražiai – lietuviai per Velykas susirenka ir pabūna su šeima, o tai ir yra pagrindinė šios šventės prasmė.

Įvardijo, kiek kiaušinių galima suvalgyti per dieną: skaičius gerokai mažesnis nei manote (115)

Artėja metas, kai sėsime prie vaišių stalo, ant kurio tikrai bus ir didelis indas su margučiais.