Koks eglutės įžiebimas be Kalėdų Senelio? Šįkart jis atvyko į Šalčininkų kartu su Sniegule. Jo laukė ne tik vaikai, bet ir suaugusieji, kuriems šis susitikimas tapo proga nostalgiškai grįžti į vaikystę, prisiminti gautas dovanas, arba tas, kurios vis dar pasimetusios Šiaurės ašigalyje.

Šventėje dalyvavęs Šalčininkų rajono meras pasidžiaugė, kad pagrindinės Šalčininkų rajono eglės įžiebimas subūrė tiek daug besišypsančių vaikų, jų tėvų ir senelių.

„Susirinkome šiandien švęsti mūsų bendrystę ir įžiebti pagrindinę Kalėdų eglę. Kalėdų laukimas, tai nuostabiausių akimirkų metas. Nors lauke žiema, šis laikas simbolizuoja didžiausią šilumą ir šviesą. Būkime geresni vieni kitiems, darykime gerus darbus, taikiai ir gražiai sulaukime Šventų Kalėdų. Šį eglutė papuoš mūsų miestą, suteiks šventišką atmosferą, o jos įžiebimas, paskelbs, kad Šventos Kalėdos visai arti“, – kalbėjo Šalčininkų meras Zdzislav Palevič.

Įžiebti Šalčininkų rajono eglutės Kalėdų Senelis pakvietė Šalčininkų rajono merą Zdzislavą Palevičių. Jiedu kartu paspaudė magišką mygtuką ir aukšta, stilinga, elegantiška žaliaskarė nušvito! Tačiau susirinkusios publikos laukė staigmena – spalvingi fejerverkai, sukėlę labai gražias emocijas ir šypsenas.

Šiemet Šalčininkų miesto aikštę papuošė aukštesnė negu pernai eglės konstrukcija, jos aukštis kartu su žvaigžde sudaro 21,5 metrų, ją puošia 1700 m girliandų ir daugiau negu tūkstantis sidabrinių ir auksinių burbulų. Juos aikštėje atkartoja didžiuliai burbulai ir fontano dekoracijos, o taip pat iglu namelis.

Kaip ir pernai, gyventojai galės aktyvuoti kalėdines aikštės dekoracijas. Prie eglutės įrengta pakyla, ant kurios užlipus laukia staigmena – muzika ir švieselių šou. Savivaldybė ragina naudotis šia pramoga protingai, be reikalo nelipti ant pakylų, leisti visiems pasidžiaugti.

Kalėdų paštas šiemet persikelia į parką, jis įsikūrė namelyje. Įmetus laišką Jūsų taip pat laukia lempučių šou dovana. Kalėdų Senelis mielai paskaitys jam parašytus linkėjimus, o kartu už tai atsiųs ir dovanėles, tačiau laiške turi būti nurodytas tikslus adresas. Kalėdų Senelio paštas dirbs iki gruodžio 29 dienos.

Įvažiuojančius į Šalčininkus gyventojus ir svečius taip pat pasitinka šviečiančios dekoracijos prie informacinių ženklų, papuoštos Vilniaus ir Mokyklos gatvės, o taip pat pėsčiųjų takas, vedantis nuo J.Sniadeckio iki Mokyklos gatvės.

Šalčininkų miesto parke taip pat įrengta eglutė, šiemet jį atkeliavo iš Čiaukšlių kaimo, ją padovanojo Stanislavas Valiukevičius. Parke taip pat nušvito girliandos, angelai ant scenos ir Kalėdų Senelio pašto namelis.

Ne paslaptis, kad šių metų elektros energijos kainos verčia galvoti ir apie šviesos dekoracijų kiekį, todėl šis klausimas rimtai apsvarstytas ir Šalčininkų rajono eglutė ne tik dovanoja džiaugsmą, tačiau kartu yra taupi, nes sunaudoja mažiau elektros energijos per valandą negu virdulys, apie 24 centų per valandą.

Šalčininkų žaliaskarė įžiebta, netrukus eglutės nušvies ir kitose rajono gyvenvietėse, kiekvienuose namuose. Linkime, kad Kalėdų laukimas būtų kupinas gražių emocijų ir geranoriškumo.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės