aA
Marketingo specialistės ir profesionalios jėgos aitvarų instruktorės darbus derinanti Rasa Iselionytė prieš daugiau nei porą savaičių turėjo priimti nelengvą iššūkį. Grįžusi iš atostogų Žaliojo Kyšulio salose, aktyvi moteris pagal karantino reikalavimus turėjo porai savaičių užsidaryti namuose. Kad netektų nuobodžiauti, moteris ėmėsi kasdien 9 val. transliuoti feisbuke rytines treniruotes, prie kurių prieš pradėdami darbus noriai prisijungia vis daugiau žmonių.
Rasa Iselionytė
Rasa Iselionytė
© Asmeninis albumas

Sporto stovykla neišėjus iš namų

Karantino metu veiklos išties netrūksta – tokią išvadą galima padaryti pastebėjus, kokia gausybė laisvalaikio siūlymų pasirodo feisbuko grupėje #Susijungiam. „Sporto stovykla neišėjus iš namų!“, – rekomenduodamas R. Iselionytės vedamas treniruotes, grupėje rašo Mantas Velykis.

Apie tai, kaip atrodo sporto stovykla namuose, pasikalbėjome su treniruotes transliuojančia R. Iselionyte. Anot jos, viskas prasidėjo tada, kai, grįžusi iš atostogų Žaliojo Kyšulio salose, moteris turėjo porą savaičių užsidaryti namuose.

„Saviizoliacija man tapo savotišku iššūkiu, nes mėgstu aktyvų gyvenimo būdą – daug keliauju, plaukioju jėgos aitvarais, turiu savo treniruočių rutiną. Grįžusi namo, nemačiau draugų ir negalėjau išeiti į lauką, todėl man beliko sportuoti namuose. Esu aktyvi socialiniuose tinkluose, todėl sulaukiau „BoardSports Chicks“ grupės įkūrėjos Agnės Šimanskytės kvietimo pravesti treniruotę“, – sako R. Iselionytė.

Rasa Iselionytė
Rasa Iselionytė
© Asmeninis albumas


Kaip aiškina pašnekovė, grupę „BoardSports Chicks“ vienija 2 tūkst. aktyvių merginų, mėgstančių vandenlenčių, banglenčių ir jėgos aitvarų sportą. Pravedusi treniruotę, R. Iselionytė sulaukė prašymų feisbuke transliuoti treniruotes dažniau – taip vienas pasibandymas virto rutina.

„Žmonės norėjo tęsti treniruotes, todėl nusprendžiau tuo užsiimti dar dvi savaites ir transliuoti treniruotes kasdien 9 val. ryto. Visiems tuo metu prasideda darbai, visi dirba nuotoliniu būdu, todėl šis laikas puikiai tinka rytinei treniruotei. Greitai atsidarys vandens sporto sezonas, o žmonės negali tam ruoštis jokiame sporto klube, nors norisi save išjudinti. Todėl noriu kitus motyvuoti ir įrodyti, kad įmanoma gerai praleisti laiką sportuojant namuose, kad čia ne tik galima „Netflix“ žiūrėti“, – juokiasi R. Iselionytė.

Treniruotės stiprina visą kūną

Paklausta, kuo ypatingos jos vedamos treniruotės, R. Iselionytė pabrėžia, kad jos skirtos viso kūno, o ne atskirų jo dalių stiprinimui.

„Kas mėgsta vandens sportus, žino, kad tam reikia stiprinti visą kūną. Todėl mano pratimai skirti viso kūno lavinimui – treniruotės metu stiprinamos ne tik rankos ar pilvo presas, bet visas kūnas. Kas rytą tam skiriu apie 30 minučių, kurių metu kviečiu kartu atlikti nesudėtingus pratimus, be jokios specifinės įrangos“, – aiškina pašnekovė.

Tiesa, pastarąją savaitę moteris teigia pastebėjusi, kad norinčių prisijungti prie treniruočių gretos auga, o tie, kurie rytais neturi galimybės prisijungti prie transliacijos ar mėgsta ilgiau pamiegoti, vaizdo įrašą gali įsijungti bet kuriuo kitu, sau patogiu metu.

„Bendruomenė plečiasi, nes, transliuodama treniruotę, raginu komentaruose žymėti savo draugus, šeimos narius, kviesti prisijungti ir kartu pajudėti. Nors vyrams gali atrodyti, kad merginų treniruotėse jiems nebus kas veikti, jie prisijungia ir pakeičia nuomonę. Treniruotės skirtos visiems ir kiekvienas gali sportuoti kartu pagal savo pajėgumą“, – teigia R. Iselionytė.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(4 žmonės įvertino)
5.0000