Lietuvos edukologijos universiteto (LEU) studentai išrinko geriausius Universiteto dėstytojus. LEU studentų atstovybės (SA) prezidentė Karolina Bakanauskaitė sako, kad studentai nusprendė įvertinti dėstytojus netikėtai.
© Asmeninio albumo nuotr.

„Atsiskaitymų gausa ir besibaigiantys mokslo metai privertė susimąstyti, kiek šalia mūsų yra nuostabių dėstytojų, be kurių nepavyktų įsivaizduoti sėkmingų studijų. Yra renkami moksliškiausi, daugiausiai pasiekę dėstytojai, todėl sugalvojome juos įvertinti ir iš studentiškos pusės. Kartais nepelnytai puikūs dėstytojai užmirštami ir neįvertinami“, – apie studentų surengtus geriausių dėstytojų rinkimus pasakoja K. Bakanauskaitė.

LEU SA prezidentės nuomone, tokie rinkimai padeda puoselėti geresnius ir draugiškesnius dėstytojų ir studentų tarpusavio santykius. „Dažnai tenka girdėti, kad mūsų Universiteto dėstytojai išsiskiria draugiškumu, supratingumu, nuoširdumu. Geras dėstytojas privalo ne tik turėti puikių akademinių žinių, bet ir sugebėti jas perduoti studentams. Tačiau kartais tokie dėstytojai lieka neįvertinti. Jie žinomi tik savo fakultetuose. Norėjome, kad studentai išsakytų savo nuomonę ir išrinktų geriausius dėstytojus, kuriuos galėtume pristatyti visam Universitetui. Tikimės, kad tai paskatins pasitempti ir pačius dėstytojus“, – sako K. Bakanauskaitė.

LEU panašūs rinkimai buvo organizuoti tik fakultetuose, tačiau viso Universiteto lygmeniu – pirmąkart. Studentai patys siūlė nominantus, o daugiausiai studentų balsų sulaukę kandidatai (iš kiekvieno fakulteto po vieną) išrinkti nugalėtojais.

Ugdymo mokslų fakulteto geriausia dėstytoja buvo išrinkta Aušra Daugirdienė, Filologijos fakultete – Linas Selmistraitis, Gamtos, matematikos ir technologijų fakulteto studentai geriausiu dėstytoju pripažino Arūną Diškų, Istorijos fakultete nepralenkiamas buvo Deimantas Karvelis, Lituanistikos fakultete – Vidas Kavaliauskas, Sporto ir sveikatos fakultete – Rūtenis Paulauskas, o Socialinės edukacijos fakultete – Sigita Burvytė.

„Organizuodami rinkimus tikrai nesitikėjome tokio didelio studentų aktyvumo, sulaukėme apie 1000 atsakymų. Rinkimams organizuoti pasirinkome praktišką ir žaliajam Universitetui tinkantį apklausos variantą – elektroninę erdvę, todėl aktyvumą vertiname tik teigiamai. Kitąmet šią idėją norėtume išplėtoti labiau. Galvojame apie keletą kategorijų ir iškilmingesnį apdovanojimų įteikimą. Šiais metais tai buvo netikėta iniciatyva, kuri gali tapti ir puikia tradicija“, – sako LEU SA prezidentė K. Bakanauskaitė.

Studentų išrinktus geriausius dėstytojus planuojama pagerbti artimiausiame Lietuvos edukologijos universiteto senato posėdyje, kuris vyks 2015 m. gegužės 6 d.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Edita Mildažytė: esu pakankamai įtakinga, kad galėčiau priimti sprendimus ir vykdyti savo gyvenimo planą taip, kaip noriu (15)

DELFI tęsia įtakingiausiųjų rinkimus, kuriuose – ir didžiausią įtaką turinčios...

Karališkos vestuvių naktys, kurių nesinori prisiminti

Jie ištarė santuokos priesaiką stebint 29 milijonams žmonių, tačiau princo Harry ir Meghan...

Savaitgalio orai: viena diena bus ypač karšta (9)

Sunku patikėti, kad jau greitai imsime skaičiuoti paskutines vasaros dienas ir netrukus pasitiksime...

„Aprangos“ vadovas: turime sakyti atvirai, kad kainos nebus žemesnės (494)

„Nustokime gąsdinti žmones, kad pas mus aukščiausios kainos Europoje. Taip tikrai nėra, bet jos...

Vilniuje į avariją pateko policininkai su nauju, bet Kasko neapdraustu tarnybiniu automobiliu Kasko draudimo policija neįperka (46)

Penktadienio vakarą, apie 19 val., Vilniuje, Švitrigailos g., netoli sankryžos su Panerių g., į...

Prasidėjęs festivalis Karklėje jaunimui žada pramogas, o kaime gyvenantiems „buožėms“ – nepatogumus (6)

Pajūryje prasidėjęs festivalis „Karklė live music beach 2018“ jaunimui žada tris paras...

Palangos gelbėtojai nespėjo suktis: kartais tėvų neberasdavo apie pusšimtis vaikų (27)

Palangos gelbėtojai šią vasarą ne tik sergėjo poilsiaujančiuosius pajūryje, bet ir dažnai...

Maksimo Galkino dėmesį Grybauskaitei rekomenduoja praleisti pro ausis (536)

Palangos koncertų salėje pasirodymą surengęs Maksimas Galkinas pokštavo apie Rusiją,...

„Bloomberg“ apie Merkel ir Putino susitikimą: prognozuojamas tikras uraganas (114)

Tarptautinių santykių srityje prognozuojamas tikras uraganas: dėl JAV prezidento Donaldo Trumpo...

Papasakojo, kokios kritinės klaidos vairavimo egzamine pakiša koją – jas daro ir patyrę vairuotojai (107)

Dažnas būsimas vairuotojas, keliaudamas laikyti praktinio egzamino į „Regitrą“, viliasi, kad...