Socialinių mokslų kolegija (SMK) atveria duris Kaune ir nuo šiol veiks visuose trijuose didžiausiuose Lietuvos miestuose – Klaipėdoje, Vilniuje ir Kaune. Kaune SMK įsikurs moderniame Verslo Parke AUŠRA, centrinėje miesto dalyje (Vytauto pr. 23), rašoma pranešime spaudai.
Studentai
© Organizacijos nuotrauka

Pradėdama veiklą Kaune, SMK siekia sudaryti galimybes Kauno ir aplinkinių miestų jaunimui studijuoti nenutolstant nuo namų. „Kaunas – modernėjantis ir atsinaujinantis miestas, o tokia aplinkos aura atitinka SMK veiklos strategiją ir filosofiją, todėl mes norime būti ten, kur kuriasi naujos galimybės, auga verslas ir formuojasi patraukli veiklai ir kūrybai ekosistema. Todėl, pasirinkdami Kauną kaip naują veiklos vietą, norime prisidėti prie Kauno regiono plėtros ir jaunimo švietimo bei užimtumo didinimo”, – sako SMK direktorė, verslininkė, įvairių iniciatyvų idėjinė autorė ir organizatorė Gabija Skučaitė.

SMK studijos skirtos ugdyti visapusišką asmenybę, todėl didžiulis dėmesys skiriamas ne tik praktinėms ir teorinėms žinioms, bet ir asmenybės bei individualumo svarbai, saviraiškai ir saviugdai. Todėl su SMK atėjimu į Kauną, atsiveria išskirtinės galimybės Kauno ir aplinkinių miestų jaunimui ne tik rinktis modernias, šiuolaikines studijas bet ir dalyvauti bei realizuoti savo idėjas SMK organizuojamuose projektuose, renginiuose, prisidėti kuriant ir įgyvendinant įvairias iniciatyvas ar sumanymus.

Studentai
Studentai
© Organizacijos nuotrauka

„Džiaugiamės prisijungdami prie Kauno miesto akademinės bendruomenės. Ateiname atsinešdami savo patirtį ir kviečiame prisijungti prie stiprios, veiklios ir kūrybiškos aukštosios mokyklos. SMK nuolat skatina kurti, patirti ir tobulėti, todėl jaunam žmogui ši aukštoji mokykla bus dar viena puiki galimybė savęs pažinimui, karjerai ir tobulėjimui“, – džiaugiasi SMK Kauno filialo vadovė Inga Bilinskienė.

Socialinių mokslų kolegijoje studentų laukia netradicinės, įdomios, interaktyvios, praktiniu patyrimu pagrįstos studijos modernioje aplinkoje. Čia pirmakursius pasitiks draugiška, ambicinga, jaunatviška ir vieninga bendruomenė. SMK ugdomos tikros asmenybės, gebančios generuoti drąsias ir originalias idėjas, mąstyti kūrybiškai ir netradiciškai, siekiančios kasdien pranokti save ir suvokiančios, kad pagrindinis tobulėjimo siekis – nesivaržyti su kitais, bet augti pačiam.

SMK Kauno filiale siūlo rinktis perspektyvias, į šiandienos verslo poreikius orientuotas profesinio bakalauro studijų programas, tokias kaip: Estetinė kosmetologija, Kūrybos ir pramogų industrijos, Turizmas ir poilsis, Skaitmeninė komunikacija, Marketingas ir reklamos kūrimas, Tarptautinė prekyba ir muitinės logistika, Mados ir stiliaus vadyba, Transporto ir logistikos verslas, Bankininkystė ir investicijų valdymas, Teisė, Programavimas ir multimedija, Restoranų ir kavinių vadyba bei kitas. Pageidaujantys studijuoti SMK Kauno filiale jau dabar gali teikti dokumentus.

Studentai
Studentai
© Organizacijos nuotrauka

SMK didžiausia nevalstybinė aukštoji mokykla Lietuvoje, veikianti nuo 1994 m., kuri per savo veiklos laikotarpį išleido daugiau nei 7000 absolventų. Jau keletą metų SMK yra populiariausia nevalstybinė aukštoji mokykla tarp stojančiųjų į Lietuvos aukštąsias mokyklas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

„MG Baltic“ byla. Idealus partijų trejetukas ir kyšis, kurį Masiuliui įteikė TV eteryje (5)

Politinės korupcijos bylą ištyrę prokurorai teigia, kad dabar jau iš politikos pasitraukęs...

Neišsprendžiama lygtis: kam Lietuvai reikia dar dviejų kogeneracinių elektrinių (9)

Būtinai dar dvi kogeneracinės elektrinės Lietuvai, nors neaišku, ar užteks atliekų, kurias...

Ar tikrai naudinga būti pasaulio futbolo čempionato šeimininku? (8)

Pasaulio futbolo valdančioji organizacija FIFA tikina, kad šalys, rengiančios futbolo...

Petro Gražulio dukrelės mama paviešino jų susirašinėjimą: galite suprasti, kaip jaučiausi Gražulis teismo keliu reikalaus vaiko globos (1314)

Po žinomo politiko Petro Gražulio pareiškimo, jog savo ir palangiškės Birutės Navickaitės...

Naujausias tyrimas: keliatės anksti ar vėlai, lemia polinkį į depresiją (4)

Ar miegojimo įpročiai turi įtakos rizikai susirgti depresija ? Naujas tyrimas patvirtino, kad...

Orai: po trumpo atokvėpio vėl bus karšta

Savaitės pradžioje orai bus gaivūs, daugelyje vietovių dar palis. Tačiau nuo savaitės vidurio...

Rinkimų komisija: Erdoganas perrinktas per pirmąjį turą

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas užsitikrino naują mandatą per pirmąjį...

Mokslininkai nustatė, kaip organizmą veikia persimiegojimas

Šiais laikais, kai gyvenimo ritmas yra toks greitas, dažnai svajojame apie lovą. Atrodo, būtų...

Sunku patikėti, kad vienai šeimai teko išgyventi šitiek tragedijų (5)

Kodėl likimas vienai šeimai lėmė išgyventi tiek tragedijų ir negandų? Jų būta tiek daug, jog...

Tokio interjero kasdien nepamatysite: senus daiktus prikėlė naujam gyvenimui

Palangoje ir Šventojoje apsilankęs unikalus namas ant ratų sulaukė gyventojų dėmesio ir...