Policija pranešė, kad rugpjūčio 5-ąją Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnų dėmesį patraukė Šiauliuose, Aukšojoje gatvėje, pastatytas automobilis „Nissan Pathfinder“. Pareigūnų nuojauta neapgavo – transporto priemonėje jie rado 5500 pakelių cigarečių be lietuviško pavyzdžio banderolių.

Automobiliu besinaudojančiam 58 metų šiauliečiui teko atverti ir kito, tame pačiame kieme stovėjusio, bet jau nevažiuojančio „VW Passat“ dureles. Ten rasti gražiai sukrauti 500 nelegalių cigarečių pakeliai.

Cigarečių savininkas sakė, kad už keletą metų taupytus pinigus iš nepažįstamų asmenų įsigijo kontrabandinių cigarečių, o jas kam nors perpardavęs būtų šiek tiek užsidirbęs. Planas neišdegė, o „užsidirbo“ jis tik baudžiamąją bylą.

Rugpjūčio 6-osios naktį Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnams jau teko turėti reikalų su 40-ečiu šiauliečiu, kuris kontrabandines cigaretes ruošėsi gabenti į Švediją ir ten parduoti.

Apie 03.30 val. Šiaulių rajone, ties Kužiais, policijos pareigūnai, bendradarbiaudami su Muitinės pareigūnais, sustabdė automobilį „Ford Transit“. Pravėrus automobilio salono dureles atrodė, kad jis
yra tuščias.

Įrengtose slėptuvėse, po vairuotojo ir keleivio sėdynėmis, po grindimis, lubose, šiaulietis buvo suslėpęs beveik 4000 kontrabandinių cigarečių pakelių. Dar 3000 tokių pat cigarečių pakelių buvo aptikti įtariamojo namų garaže. Taip pat garaže rasta 18 litrų alkoholinio gėrimo, jo kilmei nustatyti paskirta ekspertizė.

Abiems vyrams teks minti policijos ir teismo koridorius. Jiems gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)