Druskininkuose įsikūrusiame „SPA Vilnius“ praleidome keturias dienas – užsisakėme nakvynę su maitinimu SPA restorane „Labai“ ir keletą papildomų sveikatingumo procedūrų.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Kadangi atvykome vėlai vakare, musų kambaryje laukė egzotinių vaisių lėkštė ir užkandžiai su jūrų gėrybėmis. O vaikui ant lovos paruošta pasakų knygutė. Nors tą patį vakarą nespėjome išmėginti viešbučio restorano virtuvės, skonių patyrimai ir aptarnavimo netikėtumai jau laukė kitą dieną.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.
Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Maitinimas čia įskaičiuotas į viešbučio numerio kainą – gausūs ir įvairūs pusryčiai (švediškas stalas) bei vakarienė (taip pat švediškas stalas). Maistas savitarnos restorane – paprastas, bet labai kokybiškas. Vis dėlto pietumis, jei yra poreikis, reikia rūpintis patiems – pietauti galima Druskininkų mieste pasirinktoje mėgdtamoje vietoje arba pačiame SPA esančiame nedideliame bistro. Tačiau tai į viešbučio kambario kainą neįskaičiuota.

Nors mums, suaugusiems, kokybiškas maistas ir malonus aptarnavimas viešbučio restorane yra savaime suprantamas dalykas, restorano personalo ir vadybininkų rūpestis vien jau kūdikio mityba tiesiog sužavėjo.

Kai tik atvykome pusryčiauti, mus pasitiko restorano vadybininkas Artūras ir iš karto pasiteiravo: „Jei nerasite tinkamo maisto kūdikiui iš švediško stalo, praneškite man, aš perduosiu virtuvei, bus išvirta ir paruošta tai, ko pageidausite.“

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Tuomet išsirinkome staliuką, o padavėjas tuoj pat atvežė vaikišką kėdutę – nė prašyti nereikėjo.

Apsižvalgę, kas yra patiekta, išsirinkome maistą sau ir tąsyk radome tinkamo maisto 10 mėnesių kūdikiui – grikių košė, pagardinta sviestu. Netrukus prie mūsų stalelio priėjo restorano vadybininkas Artūras ir darsyk pasiteiravo.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

„Jei jūsų vaikas valgytų nenoriai, galime iškepti, pavyzdžiui, orkaitėje obuolių – kiek žinau, o ir pats duodavau savo vaikui, kepti obuoliai sveika ir vaikai gerai juos valgo. Žinote, aš pasakysiu virtuvei, kad tiesiog iškeptų. Jei kas, turėsite ir galėsite duoti vaikui vėliau, jei norėtų valgyti“, – rūpesčiu mus apdalijo Artūras.

Su tokiu pasiūlymu sutikome – kepti obuoliai yra geras pasirinkimas. Netrukus obuoliai puikavosi ant mūsų stalo.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Artūras pasiteiravo, ką norėsime duoti vaikui kitos dienos pusryčiams, pietums ir vakarienei – tereikia pasakyti, ką ir kada, o virtuvė pasirūpins, kad būtų paruošta. Artūras išvardijo, kad vaikui paruošti galima beveik viską, – triušienos, veršienos, kalakutienos, ėrienos, lašišos, oto, virtų daržovių – morkų, žiedinių kopūstų, saldžiųjų bulvių, įvairiausių rūšių košių ir t. t.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Taigi, kasdien, kol viešėjome, galėjome išsirinkti maistą, kurį virtuvė paruošdavo kūdikiui. Pavyzdžiui, vieną dieną – specialiai paruošta avižų košė su bananais ir virta triušiena su bulvėmis, kitą dieną – virti ryžiai su sviestu ir otas su virtais brokoliais bei žiediniais kopūstais, paskui – grikių košė su ypač tyru alyvuogių aliejumi, kalakutiena su virtomis daržovėmis ir kt.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Žavinga buvo tai, kad kiekvieną patiekalą vaikui aptardavome su virtuvės personalu, – kaip išvirti ryžius, kokias daržoves derinti prie žuvų ar mėsos, įdėti į patiekalą druskos ar ne, įpilti į košę pieno ar ne. Taigi, restorano komandos rūpestingumas mažiausiais klientais – 10 balų.

Be to, kūdikiui paruoštas maistas visada būdavo idealiai tinkamos temperatūros – nei per karštas, nei per šaltas ir paruoštas sutartu laiku. O ir įrankiai – ne šiaip sau, o dailūs, dekoratyvūs, papuošti mielu meškučiu ar kitu gyvūnėliu.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Tiesa, nustebino ir tai, kad kai pirmą kartą atėjome pasiimti vaikui paruoštų pietų, pasiteiravome, kiek tai kainuos, – juk įskaičiuoti tik pusryčiai ir vakarienė, bet ne pietūs. Artūras mums atsakė, kad kūdikių maitinimas vaikui įskaičiuotas pagal klientų poreikį ir nieko papildomai mokėti nereikia.

Taigi, mums, naujai iškeptiems tėvams, tai buvo vieta, kur nereikėjo rūpintis maisto gaminimu vaikui ir galėjome dar labiau atsipalaiduoti.

Meškių šeimynos įspūdžiai Druskininkų SPA Vilnius.

Ir tik vienintelis minusas, kuris mums sukėlė nepatogumų bei papildomų išlaidų, – į Druskininkuose esantį „SPA Vilnius“ klientai su gyvūnais, deja, nepriimami. Tad teko ieškoti, kur ir kam palikti savo gerai išauklėtą senučiukę prancūzų buldogę Cafe.

Tad jei norėtumėte pailsėti keturias naktis dar kovo mėnesį ištaigingame numeryje, trims asmenims su maitinimu, baseinu ir kitomis viešbučio paslaugomis tai kainuotų 809 eurus (remiantis booking.com duomenimis). Užsisakant per „SPA Vilnius“ svetainę liukso kambarys tuo pačiu laiku trims asmenims kainuoja nuo 576 eurų (pritaikius svetainėje nurodytą nuolaidą).

Štai tokie mūsų įspūdžiai ir nuomonė po apsilankymo ir viešnagės šiame viešbutyje bei jo restorane.

Šaltinis
Temos
Specialusis projektas „Pasirūpink savimi“
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (22)
Top naujienos
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės