aA
Praėjusiais metais Lietuvos rinkoje pasirodęs naujasis „Nissan Pulsar“ tęsia dešimtmečius skaičiuojančias savo pirmtakų tradicijas. Kaip bebūtų smagu žiūrinėti naujojo automobilio nuotraukas, istorinių „Pulsar“ modelių vaizdo reklamos yra vertos atskiro dėmesio. Jums čia pateikiamos keletas vaizdo klipų.
„Nissan Pulsar“
© Organizatorių nuotr.

Įvertinkite tai, kad bėgant laikui, tobulėjo ne tik „Pulsar“ automobiliai, bet ir vaizdo klipų kūrimo technologijos. Todėl senųjų įrašų kokybė nėra tokia gera, kaip „Nissan“ automobilių.

1. Pirmasis „Nissan Pulsar“ vaizdo klipas sukurtas 1984 metais, kitame Žemės pusrutulyje. Ši reklama Australijos gyventojus supažindino su „Pulsar“, mesdama iššūkį senamadiškoms vertybėms ir tokiems konkurentams, kaip „Toyota Corolla“. Šis „Pulsar“ buvo dedikuojamas jauniems automobilininkams ir tai atsispindi tiek tuo metu madingoje stilistikoje, tiek jaunatviškame tempe.

2. Kaip „Pulsar“ tapo gerai žinomas, 1985 metais jį ėmė reklamuoti kaip automobilį su itin gausia bazine įranga. Šiame klipe vietoje nuobodaus įrangos vardinimo pasirinktas humoristinis įrangos privalumų pateikimas.

3. 1986 metais „klasikinis amerikietis“ Paulas Newmanas buvo panaudotas žinutei: su „Pulsar“ tiesiog negalima nelaimėti. Šio automobilio privalumai – penkerios durys, penkios pavaros, talpi bagažinė, erdvus interjeras. Jau 1986 metais „Pulsar“ turėjo rimtų argumentų prieš savo konkurentus iš „Toyota“ ir „Ford“.

4. 1987 metais Kanadoje rodytame reklaminiame klipe demonstruojami Pulsar privalumai jį daro išskirtiniu. Be visiems automobiliams įprastos įrangos, atidengiamas „targa“ stogas leidžia automobilį naudoti kaip plaukų džiovintuvą, soliariumą arba – tiesiog kaip sportinį automobilį.

5. 1988 metais Australijoje rodytoje reklamoje tikrinamas intelektas. Klipe rodoma papūga nežino atsakymo į klausimą, kuo „Pulsar“ skiriasi nuo akvariumo. Kaip apmaudu!
Šis modelis Europoje buvo parduodamas „Sunny“ pavadinimu.

6. Devintajame dešimtmetyje pasirodė naujas „Nissan Pulsar“, kuris Europoje taip pat žinomas „Sunny“ pavadinimu. Australijoje jis pelnė „Metų automobilio“ titulą. Šiame klipe matyti, kad kartu su padidėjusia variklio galia ir sumažėjusiomis degalų sąnaudomis minimas ir dar vienas konkurentas – „Honda Civic“.

7. Automobilio reklama, kurioje nėra automobilio – aukštasis pilotažas reklamos kūryboje. Kaip, pavyzdžiui, šiame 1994 metų klipe, kuriame kalbama apie automatines transmisijas, siūlomas už mechaninės pavarų dėžės kainą. Siužete leidžiama suprasti, kad policininkus tai sudomino.

8. „Pulsar“ bazinės įrangos sąrašas verčia iš koto. Jis toks galingas, kad virsta ne tik žmonės, bet ir tiltai, skęsta laivai. Taip įvykiai klostosi šiame, bemaž dvidešimties metų senumo klipe. Jo herojus – „Pulsar Plus“ Lietuvoje pardavinėtas su „Almera“ pavadinimu.

9. 2000 metais Azijoje pasirodė naujasis „Nissan Pulsar“, Europoje žinomas kaip antrosios kartos „Nissan Almera“. Jo pristatymui buvo sukurta gan agresyvaus pobūdžio reklama, kurioje automobilis daužo ir laužo taisykles bei suvaržymus.

10. Pabaigai – naujasis „Nissan Pulsar“. Elegantiškas ir dinamiškas vaizdo klipas pristato automobilį, kuris yra ne tik transporto priemonė, bet ir nauji pojūčiai, suderinti su naujomis galimybėmis. Šis klipas jau ne sykį transliuotas Lietuvoje.

Daugiau apie naująjį „Nissan Pulsar“ sužinokite, apsilankę www.nissan.lt

Reklama
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Kaliningrade apsilankęs lietuvis norėjo sprukti: daugiau niekada ten nevažiuosiu (248)

„Daugiau tikrai niekada ten nevažiuosiu“, – tikino savaitgalį Kaliningrade praleidęs...

Nebrangių, bet tikrų itališkų picų pulkai žmonių traukia į Tytuvėnus (21)

Pačios tikriausios itališkos picos paragauti galima Tytuvėnuose. Pagrindinėje miestelio gatvėje...

Irina Rozova – Seimo narė, kuri veikė pilkojoje zonoje: kokiomis pataisomis rūpinosi politikė (337)

Su po diplomatine priedanga dirbančiais Rusijos žvalgybos darbuotojais bendravusi ir, kaip rodo...

Orai kvies savaitgalį praleisti gamtoje (1)

Virš Lietuvos jau nuo ketvirtadienio įsitvirtinęs aukšto atmosferos slėgio laukas ir toliau...

Baltijos kelyje Gitanas Nausėda pasipiršo žmonai (244)

Lietuvos , Latvijos ir Estijos valstybės eina ta pačia kryptimi – nori sukurti savo žmonėms...

Sovietai jos nepasigailėjo: grafaitės Marijos Tiškevičiūtės tragedija (113)

1941 m. birželio 14 d. okupacinio sovietinio režimo įvykdytos represijos, kai iš Lietuvos į...

Prabangiausia pasaulyje vakarienė Vilniaus gatves nudažė baltai (236)

Šių metų Le Diner en Blanc renginys prasidėjo kitaip nei įprasta. Po tradicinės renginio...

Ką iš tiesų reiškia sapnai apie seksą? (18)

Jei ramų jūsų miegą kada nors buvo sudrumstę sapnai apie seksą, žinote, kad kartais dėl jų...

Ką valgė pasaulio diktatoriai: juos kamavo polinkis į kanibalizmą ir paranoja būti nunuodytiems (24)

Esi tai, ką valgai, taip pat – kaip ir su kuo valgai. Maistas turi įtakos nuotaikai, žarnyno...

Iš Putino elito sluoksnių – netikėta kritika Kremliui (85)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas visada kerta atgal, kai pajunta jam daromą spaudimą. Bet,...