„Moment Factory“ studijos ir „Astra Lumina“ prodiuseris Christianas L‘Heureux sako:

„Astra Lumina“ projektas – tarsi susitikimas su žvaigždėmis. Žvaigždės krenta iš dangaus, mes su jomis susitinkame, grožimės jomis, o vėliau jos grįžta namo. Vaikštai po pasaulį, kur krenta žvaigždės, daugiau sužinai apie jų gimimą ir kaip jos grįžta į dangų. Tai – ne knyga, čia vaikštote po pasaulį ir matote, kaip viskas vyksta.“

„Moment Factory“ kūrybinė direktorė Patricia Ruel akcentavo instaliacijos tikslą – kad bet kokio amžiaus žmonės pasinertų į vaizduotės pasaulį, kad dinamiškos šviesos, projekcijos ir garsai sužadintų jiems emocijas.

„Moment Factory“ studijos ir „Astra Lumina“ prodiuseris taip pat pabrėžė:

„Kodėl žmonėms patinka žvaigždės? Mes visada žvelgiame į žvaigždes. Kiekvienoje civilizacijoje, kiekvienu pasaulio egzistavimo laikotarpiu žmonės grožėjosi žvaigždėmis. Džiaugiamės, kad atgabenome žvaigždžių į Kvinso botanikos sodą. Čia žmonės galės jomis pasigrožėti ir netgi paliesti.“

Kūrybinė direktorė Patricia Ruel sako, jog norisi, kad žmonės pasidžiaugtų gamta vakarais bei naktį: „Būsime laimingi, jei žmonės išeis namo su akyse spindinčiomis žvaigždėmis.“

„Astra Lumina“ instaliaciją Niujorke, Kvinso botanikos sode bus galima pamatyti nuo lapkričio 24 d.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją