„Norėčiau taip pat padėkoti Lietuvai – ne tik už viršūnių susitikimo rengimą, bet ir už tą energiją, kuria dalijasi ir kurią skleidžia šis viršūnių susitikimas. Matome visas vėliavas gatvėse – tai yra žmogiškas ryšys, ne nedirbtinis, o natūralus žmogiškas ryšys – labai noriu už tai nuoširdžiai padėkoti“, – trečiadienį spaudos konferencijoje kalbėjo V. Zelenskis.

Jis pabrėžė, kad jam viešint Vilniuje juntama palaikanti ir pozityvi žmonių energija atsispindės po karo atstatytoje Ukrainoje.
„Tai yra būtent ta parama ir energija, kurios mums reikia. Nors nesame NATO, tačiau tai yra jau realybė, tai yra mūsų ateitis ir tą paramą iš pasaulio žmonių, labai dėkojame už ją. Tai, ko gero, yra svarbiausias dalykas, tai yra tas dalykas, kuris atsispindės Ukrainoje, kai ji taps visateise Aljanso nare“, – pažymėjo Ukrainos prezidentas.

V. Zelenskis padėką lietuviams išreiškė ir antradienį, atvykęs į Lukiškių aikštėje vykusį paramos Ukrainai koncertą.

Ukrainos prezidentas antradienio pavakarę į Vilnių atvyko dėl šią savaitę čia vykstančio NATO viršūnių susitikimo.

Vilniuje trečiadienį tęsiasi NATO viršūnių susitikimas. Ttai pirmasis tokio lygio tarptautinis renginys Lietuvoje, kuriame dalyvauja per 40 užsienio valstybių lyderių, diplomatijų vadovai bei gynybos ministrai, kiti aukšto rango pareigūnai.

Šaltinis
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją