Lietuviai yra įdarbinę tik nedidelę dalį savo finansinio turto. Lietuvos banko skaičiavimu, bendra šalies gyventojų turimų finansinių priemonių vertė šių metų pradžioje sudarė apie 2 mlrd. eurų. Tuo metu banko sąskaitose šalies gyventojai laikė apie 20 mlrd. eurų lėšų. Bent dalį šių lėšų nukreipus į investicijas, ilgainiui būtų galima gauti didesnę vertę ir sparčiau didinti savo finansinį turtą.

Apie tai, kaip šiuo metu geriausia įdarbinti savo pinigus ar žengti pirmuosius asmeninės investavimo kelionės žingsnius, bus galima išgirsti trečią kartą organizuojamoje nemokamoje konferencijoje „Mano investicija“. Konferencija vyks gruodžio 5–7 d., jos tiesioginę transliaciją bus galima stebėti portale Delfi ir per Delfi TV.

„Sumanus asmeninių finansų valdymas bei protingas turimų pajamų paskirstymas – temos, kurios šiandien ypač aktualios. Neturint žinių bei patirties galima labai greitai pasimesti ir prarasti sunkiai uždirbtus pinigus. Juk internete sklando tiek neteisingų mitų apie investavimą! Ir jei kaimynas džiaugiasi investavęs į nekilnojamąjį turtą, tokia investicija nebūtinai tiks ir jums. Būtent apie tai ir bus trečius metus iš eilės organizuojama konferencija „Mano investicija“. Joje labai daug naudingos informacijos išgirs žmonės, kurie nori „susigaudyti“ investavimo pasaulyje, o taip pat ir tie, kurie jau dabar įdarbina savo pinigus, tačiau nori apie tai išgirsti daugiau“, – teigia konferencijos turinio vadovas Tomas Stasiukevičius.

Ši nuotolinė konferencija yra skirta visiems, norintiems protingai taupyti bei investuosi turimas lėšas. Patarimais apie tai, kaip pasirinkti tinkamas investicijas, kokios grąžos tikėtis iš įvairių turto klasių ar kaip lengviau pasiekti savo investicijų tikslą, dalinsis įvairūs ekspertai ir investicijų praktikai.

Aktualiausios finansų valdymo temos – koncentruotai viename renginyje

Informacijos apie finansus, investavimą bei sumanų taupymą atsiranda vis daugiau, taip pat daugėja į investavimo procesą įsitraukusių šalies gyventojų.

„Susidomėjimas investavimu Lietuvoje pastaraisiais metais sparčiai auga. Rinkos reguliuotojo duomenimis, vertybinių popierių sąskaitas, kuriose būtų lėšų, praėjusių metų pabaigoje turėjo daugiau kaip 80 tūkst. gyventojų. Nuo 2020 m. šis skaičius išaugo apie 2 kartus. „Swedbank“ duomenimis, investuojančių žmonių vis daugėja – per tris šių metų ketvirčius aktyviai investuojančių banko klientų skaičius išaugo penktadaliu. Nepaisant to, investuojančių gyventojų galėtų būti kur kas daugiau, nes tinkamai išnaudojant investavimo galimybes galima kur kas sparčiau didinti savo finansinį turtą, o turimas santaupas paversti pasyvių pajamų šaltiniu.“ – sako „Swedbank“ Privačių klientų tarnybos vadovas Pavel Ladziato.

Pasak P. Ladziato, banko užsakymu atliktos gyventojų apklausos rodo, kad jie savo pinigus dažniausiai laiko terminuotame ar kaupiamajame indėlyje, geriausia investicija vis dar laiko nekilnojamąjį turtą. Tačiau banko ekspertas pastebi ir tai, kad pastaraisiais metais pastebimai išaugo susidomėjimas ir tokiomis priemonėmis kaip akcijos ar vyriausybių obligacijos.

„Investavimas – viena iš finansiškai tvarios visuomenės sąlygų, todėl „Swedbank“ savo veiklomis aktyviai stengiasi prisidėti prie investuojančių gyventojų skaičiaus augimo. Tokios konferencijos kaip „Mano investicija“ gyventojams gali padėti gauti reikalingą informaciją vienoje vietoje, išsklaidyti vyraujančius mitus bei padrąsinti žengti pirmuosius žingsnius, o jau tai darantiems – padėti atrasti naujų galimybių“, – pastebi banko atstovas.

Konferencijos „Mano investicija“ sumanytojai paantrina, kad renginys ir yra organizuojamas siekiant išsklaidyti visus vyraujančius mitus. Jos tikslas – suteikti galimybę kiekvienam žingeidžiam žmogui nemokamai išgirsti naudingiausius finansų valdymo patarimus iš savo srities profesionalų, sukaupusių milžinišką patirtį šioje srityje.

Kada geriausias metas pirkti ir parduoti akcijas? Kaip suvaldyti investavimo riziką? Kaip savarankiškai investuoti akcijų biržoje? Kaip pasiskaičiuoti investicijos į nekilnojamąjį turtą grąžą? Tai – tik keletas aktualių klausimų, kurie bus nagrinėjami nuotolinėje konferencijoje.

Konferencijoje – investavimo patirtys bei naudingi patarimai

Ar kada esate pagalvoję, kiek daug yra būdų investuoti? Nors daugumai lietuvių žodis „investavimas“ siejasi su nekilnojamo turto pirkimu ar pensijų fondais, tai – tikrai ne vieninteliai būdai „įdarbinti“ savo pinigus. Konferencijos metu labai daug naudingos informacijos išgirs žmonės, kurie yra visiški naujokai investavimo pasaulyje. Taip pat naudingų patarimų išgirs ir tie, kurie nori, kad infliacija „nesuvalgytų“ jų santaupų. Ekspertai išsklaidys vyraujančius mitus apie kriptovaliutas bei paaiškins, kaip skiriasi skirtingų kartų investavimo ypatumai.

Renginio metu pranešėjai dalinsis naudingais praktiniais finansiniais patarimais, kurie pravers kiekvienam. Taip pat dalyviai turės progą išgirsti įdomiausias investavimo patirtis bei sužinoti, kokios klaidos gali kainuoti daugiausiai. Daugiau kaip 30 savo srities profesionalų dalinsis patarimais, kuriuos išgirdus taps lengviau pradėti asmeninę investavimo kelionę.

Itin vertinga informacija – visiškai nemokamai

Konferencija „Mano investicija“ gruodžio 5–7 dienomis bus transliuojama tiesiogiai portale Delfi.lt ir per Delfi TV. Ji – atvira visiems, tad turinys bus prieinamas tiesiogiai nemokamai visas tris konferencijos dienas. Vėliau visas konferencijos turinys bus sukeltas „Delfi Plius“ platformoje, kurioje įrašus bus galima peržiūrėti neribotą laiką.

Visa su konferencija susijusi informacija skelbiama interneto svetainėje https://mano-investicija.lt/, čia konferencijos rengėjai pateikia pačią aktualiausią informaciją apie būsimus pranešėjus bei renginio programą. Puiku tai, kad dominančią temą bus galima pasižymėti virtualiame asmeniniame kalendoriuje, o tokiu būdu užsitikrinsite, kad nepraleisite būtent Jums svarbaus pranešimo.

Planuojantiems stebėti konferenciją jos sumanytojai rekomenduoja užsiregistruoti konferencijos svetainėje. Tai padarę gausite naujausią informaciją apie būsimą turinį ir svarbias nuorodas po konferencijos.

Šaltinis
Temos
Specialusis projektas „Mano investicija“
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją