aA
Šių metų „LOGIN“ konferencija stebina ypatingų, pasaulinio garso pranešėjų gausa. Dar vienas jų – žmogus, kurio pavardė girdėta visiems, besidomintiems IT, technologijomis, dirbtiniu intelektu ar tiesiog mėgstantiems įkvepiančias TEDx kalbas. Thomas F. Anglero, gerai žinomas kaip gebantis prikaustyti net išrankiausiųjų dėmesį, šiemet pasitinka su tema apie inovacijas COVID-19 akivaizdoje.
Thomas F. Anglero
Thomas F. Anglero

„Tai yra vienas iš pranešėjų, kuriuos pamatę pasaulinio garso konferencijų tvarkaraščiuose, žmonės suklusta. Žmogus, ketvirtį amžiaus kaupiantis IT patirtį ir gebantis įdomiai pateikti net tokias temas, kurios iš kito pašnekovo lūpų galbūt skambėtų „sausai“ ir nuobodžiai. Aš labai džiaugiuosi, kad „Cognizant“ šiemet mums pasiūlė ir suderino vieną iš savo žvaigždių, dėl kurių pranešimų vertėtų ir į kitą šalį nuvykti. Tačiau vykti niekur nereiks, Thomas F. Anglero bus konferencijoje birželio 3 d.“, – pranešime spaudai sako Sandra Meškauskaitė-Stepšienė, konferencijos „LOGIN“ vadovė.

T. F. Anglero yra visame pasaulyje žinomas dėl savo galingų ir motyvuojančių pristatymų bei garsiojo TEDx pokalbio „Nebijok technologijų, bijok savęs“. T. F. Anglero išleido savo pirmąją knygą apie dirbtinį intelektą, kurią galima rasti Amazon.com ir yra vertinamas kaip turintis unikalų talentą sujungti savo ilgametes IT žinias su aistringu pasakojimu, taip sužavėdamas klientus bei auditorijas.

T. F. Anglero yra puertorikietis/amerikietis, gyvenantis Osle, Norvegijoje. Jis turi daugiau nei 25 metų IT patirtį, įkūrė 2 startuolius ir itin populiarią tinklalaidę „Soul of Innovation“. Konferencijos pranešėjas yra „Cognizant“ Šiaurės šalių CTO ir inovacijų vadovas, dirbtinio intelekto ir inovacijų ekspertas. Prieš „Cognizant“ T. F. Anglero buvo IBM inovacijų direktorius Šiaurės šalyse. Itin laukiamas įvairiose pasaulio šalyse kaip pranešėjas į „LOGIN“ sceną žengs su tema „How the innovations have exploded in the times of Covid“.

Thomas F. Anglero
Thomas F. Anglero

Birželio 2–3 dienomis vyksianti „LOGIN“ konferencija suburs per 150 pranešėjų ir absoliuti dauguma jų šiemet kalbės gyvai Lietuvos parodų ir konferencijų centre „LITEXPO“. Čia galėsite klausytis pasaulinio žinomumo leidinyje „The Economist“ dirbančios lietuvės Lauros Diržytės, neįtikėtinus mokslinius žingsnius žengiančios neuromokslininkės Urtės Neniškytės, pirmo kosmose pabuvojusio civilio Jared Isaacman, legendinio žaidimo „Angry birds“ kūrėjo Peter Vesterbacka ir kitų.

„Meet me in the metaverse! The continuum of technology and experience, reshaping business“ – taip skamba Kristaps Banga, „Accenture Baltics“ inovacijų ir augimo vadovo pranešimo tema. Vienos didžiausių regione debesijos paslaugas teikiančių įmonių vadovas Vytenis Sakalas paruošė pranešimą tema „What the hell is DevOps?! And how to make it work with classic IT“. Į klausimą, ar mūsų vaikai dar naudosis automobiliais, mėgins atsakyti „CarVertical“ komunikacijos vadovas Matas Buzelis. Šių metų konferencijos tikslas – ne tik kalbėti apie visas šiandienos žmogui aktualias temas, bet ir pažvelgti į tai, kas mūsų laukia rytoj – technologijų, emocijų, saugumo ir kitomis prasmėmis.

Konferencija bus dvikalbė – lietuvių ir anglų kalbomis, o visus pranešimus, kurių nespėsite paklausyti realiu laiku, rasite virtualioje platformoje. Bilietus į konferenciją galite įsigyti ČIA, o su pranešėjais susipažinti ČIA. Visą programą rasite ČIA.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(5 žmonės įvertino)
2.2000

Top naujienos

Siaubingas užpuolimas buvo tik košmaro pradžia: klaipėdietis negali patikėti, ką teko išgyventi po to (1)

„Pabuvęs šalia mirties net nebežinau, ko dabar bijočiau. Gyvenu antrą kartą ir dabar tiesiog...

Nenustebkite parduotuvėje išvydę tuščias lentynas: kai kurių prekių pardavimai augo net 10 kartų

Atšilus orams gyventojai tuština parduotuvių lentynas. Prekybos tinklai skaičiuoja, kad pastaruoju...

Krepšinio žvaigždes ir advokatus apmulkinęs Seimo nario sūnus siunčiamas už grotų (2)

Itin turtingo ir patikimo verslininko įvaizdį sudaręs Seimo nario „valstiečio“ Stasio Tumėno...

Palydovinėse nuotraukose – keistai ištuštėjusi Rusijos karinė bazė prie Suomijos

Palydovinės nuotraukos rodo, kad iš Rusijos karinės bazės, esančios netoli Suomijos sienos, dingo...

Oficialu: naująją Žiemelio komandą treniruos Kurtinaitis

Vienas įsimintiniausių pergalių Vilniaus miesto krepšiniui dovanojęs Rimas Kurtinaitis grįžta...

Degalinių švieslentėse – pokyčiai: vairuotojams daug džiaugsmo neteikia, bet paskatino pirkti

Pastarosiomis dienomis degalinių švieslentėse – nežymiai kritusios degalų kainos . Nors...

Suktas Lukašenkos žaidimas: ką reikštų atviras Baltarusijos įsitraukimas į karą ir kodėl ji to dar nepadarė (6)

Mus provokuoja. Nelieskite mūsų – ir mes jūsų neliesime. Aliaksandras Lukašenka tokiu...

Mantas Martišius. Nuo šiol taip skelbsime šalies vadovus?

Paskutinę birželio dieną, Seimas pritarė valstybės vadovo statuso suteikimui Aukščiausiosios...

Karas Ukrainoje. Rusijos pajėgos smūgiavo Slovjanskui, žuvo mažiausiai vienas žmogus  Zelenskio patarėjas: Lysyčansko užėmimas yra paskutinė Rusijos pergalė (1)

Nuo karo pradžios vasario 24-ąją Rusijos kariuomenė Ukrainoje sunaikino maždaug 80 tūkst....

Šiauliuose nužudyta ir į kilimą susukta paauglė neturėjo artimųjų, kurie ją apgintų (28)

Vėlų pirmadienio vakarą Šiauliuose įvykdyta žmogžudystė sukrėtė visą Lietuvą. Valstybės...