Sakoma, kažko labai stipriai norint, galiausiai tai ima ir nutinka. Štai valstybės tarnautoja iš Vilniaus be galo norėjo naujo automobilio, tad ėmė ir laimėjo 20 000 Eur.
„Keno Loto“
© Organizatorių nuotr.

Į loterijos centrinį biurą vis dar susijaudinusi moteris atvyko drauge su sūnumi. „Ar tu jau tiki, kad laimėjom?” – vis klausinėjo ji savo atžalos. Sūnus šypsojosi ir linkčiojo galvą.

Vilnietę 20 000 Eur laimėjimas aplankė įsigijus „Kenoloto“ bilietą. „Šiuo metu perku šios loterijos bilietus. Ir dažniausiai tada, kai aplanko nuojauta“, – šypsojosi moteris. Ji pasakojo, kad stovint prie kasos pajutusi, jog privalo įsigyti bilietą. „Kartą jau pirkau bilietą apėmus nuojautai, tąsyk per plauką nelaimėjau automobilio“, – kalbėjo laimėtoja.

Žaidėja prisipažino, kad apie laimėjimą iškart pasisakė vyrui ir sūnui, kuris, beje, drauge su ja ir atvyko. Moteris šypsodamasi taip pat prisipažino, kad jau žino, kur išleis laimėjimą. „Kaip tik reikėjo naujo automobilio, tad pinigai tam ir bus skiriami“, – sakė ji. „Aš irgi noriu naujo automobilio“, – juokėsi moteris sūnus. „Tai pirk bilietus“, – taip pat juokdamasi atsakė jo mama.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją