„Širdis šokinėjo iš laimės“, – tokie ir panašūs pasisakymai dažnai girdimi iš laimėtojų lūpų. Būtent taip pasakė ir smulki verslininkė iš Kėdainių, drauge su kita žaidėja iš Kauno pasidalinusi „Vikinglotto“ tik Lietuvai skirtą 5+1 prizą – 51 314 Eur.
Lietuviams sekasi
© Organizatorių nuotr.

Laimėtoja iš Kėdainių prisipažino, kad bilietą įsigyti paskatino nuojauta. „Užėjau į parduotuvę nusipirkti maisto, stovėjau prie kasos ir paėmiau vieną bilietą, nors tąkart neplanavau to daryti, bet kažką pajutau“, – šypsojosi moteris. Apie laimėjimą ji sužinojo TV laidos metu. „Retokai žiūriu laidą, šįkart, vėlgi, lyg nujausdama, buvau ją įsijungusi. Supratusi, kad laimėjau, kone šokinėjau iš džiaugsmo, iškart skambinau dukrai“, – linksma istorija dalijosi daugiau nei 26 000 Eur laimėtoja.

Ji taip pat pasisakė, kad laimėtą sumą investuos į nuosavą verslą.

Kitos 5+1 prizo dalies laimėtoja – itin pozityviai nusiteikusi kaunietė – atvykusi į loterijos atstovybę prisipažino, kad vis dar netiki savo sėkme. „Įžnybkit man kas nors“, – juokėsi ji. Moteris pasakojo, bilietą tikrinusi prie terminalo, ten jai pasakė, kad laimėtas prizas ir reikia vykti į loterijos atstovybę. „Štai iškart ir atvykau, čia ir pasakė, kokią sumą laimėjau“, – vis dar netikėdama kalbėjo kaunietė, apie laimėjimą jau spėjusi pranešti seseriai.

Moteris pasakojo mėgstanti žaisti loterijose. „Dalį laiko leidžiu Lietuvoje, dalį – Anglijoje, kur gyvena mano šeima. Ten taip pat žaidžiu loterijose, o grįžusi į Lietuvą, visada perku bilietus ir čia“, – kalbėjo ji.

Toks laimėjimas moterį aplankė pirmą sykį. „Esu labai laiminga ir dėkinga“, – šypsojosi ji. Moteris laimėtą sumą skirs paskolai padengti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją