Vytautas iš Klaipėdos šį rudenį prisimins tikrai ilgai. Darbo reikalais užsukęs į parduotuvę, jis nusprendė įsigyti du momentinės loterijos bilietus. Vienas jų atnešė didelę sėkmę – net 75 000 eurų.
Loterija „Vegas“
© Organizatorių nuotr.

Laimėtojas – buvęs gaisrininkas, šiuo metu daugiausia dirbantis statybose užsienyje. Jis prisipažino, kad neretai žaidžia momentines loterijas, taip pat neretai ir laimi. „Štai visai neseniai, gal prieš mėnesį, laimėjau 500 eurų. O dabar – 75 000 eurų „Vegas“ loterijoje! Matyt, turiu laimingą ranką“, – linksmai šnekėjo klaipėdietis.

Įsigijęs momentinės loterijos bilietus, žaidėjas juos nutrynė automobilyje. „Kai pamačiau, kiek laimėjau, – net išsižiojau, kūnas pradėjo drebėti iš laimės“, – išgyvenimais, sužinojus apie didžiulę sėkmę, dalijosi vyras. Jis žinia apie laimėjimą iškart pasidalino su savo dukra ir namo, kurį nuomojasi, šeimininku. „Pinigų labai reikėjo nuosavam būstui. Jau kurį laiką nuomojuosi, tad norėčiau įsigyti savo butą ar namuką“, – linksmai apie savo būsimus planus papasakojo momentinės loterijos laimėtojas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją