Šeimos pagausėjimo laukiantiems klaipėdiečiams – nemokamos mankštos ir paskaitos

Naudingos paskaitos būsimiems tėvams ir specialios mankštos nėščiosioms šeimas nuteikia džiaugsmingam naujos gyvybės atėjimui. Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro organizuojami užsiėmimai nemokami, tad papildomų išlaidų patirti neteks.
© Vida Press

Spalį klaipėdietės ir jų antrosios pusės turės galimybę išklausyti šešias vertingas paskaitas. Jų ciklas startuos kitą savaitę, spalio 14 d. Pirmoji paskaita bus skirta aptarti kūdikio priežiūrą pirmaisiais mėnesiais, o spalio 15 d. specialistai išsamiai pasakos, kaip pasiruošti gimdymui.

Spalio 21 d. būsimos mamos galės pasiklausyti paskaitos apie natūralų maitinimą, o spalio 22 d. – apie nėščiųjų ir vaikų dantų priežiūrą. 

Paskutinę spalio savaitę – 28 ir 29 d. – susitikimai bus skirti pogimdyminės depresijos ir jaunos šeimos psichologijos, o taip pat nėščiosios mitybos bei mitybos po gimdymo temoms.

Paskaitas moterys ir būsimi tėčiai gali nesunkiai suderinti su darbu, nes visų užsiėmimų pradžia – 17.15 val.

Į „Tėvelių mokyklėlę“ jau galima registruotis tel. (8 46) 23 47 96, mob. (8 612) 30179, el. paštu marius@sveikatosbiuras.lt. Susitikimai vyks Klaipėdos miesto visuomenės sveikatos biuro patalpose, trečiajame pastato aukšte (Taikos pr. 76).

Būsimos mamos neturėtų apsiriboti vien žinių kaupimu – būtina nepamiršti ir kūno stiprinimo. Naujas nemokamų mankštų ciklas, organizuojamas vaikų darželio „Žemuogėlė“ patalpose (Statybininkų pr. 20), jau prasidėjo.

Dar galima suskubti užsiregistruoti į užsiėmimus spalio 8, 15, 22 ir 29 d. 16.30 val. jau minėtu telefonu arba elektroniniu paštu.

www.DELFI.lt
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
 

Renginiai ir pramogos

Parodė paukščius už 1000 eurų - sudomino net A. Bosą (25)

Dekoratyvinės vištos ir balandžiai, kurių tarptautinė paroda šeštadienį surengta Klaipėdoje, prikaustė daugybės žmonių dėmesį. Tarp lankytojų buvo ir verslininkas Antanas Bosas, kuris pats augina nemažai balandžių, tad jų veislės jį ypač domina.

Šiemet Klaipėdos senjorams – ypatingas dėmesys

2015-ieji Klaipėdoje oficialiai paskelbti Senjorų metais. Jau šį šeštadienį, sausio 24 d. įvyks pirmasis renginys – Klaipėdos pagyvenusių žmonių asociacijos choro „Sidabro gija“ organizuojamas koncertas „Senjorų metus pasitinkant“.

Klaipėdiečiai rudenį nuobodžiauti neketina

Nors ruduo jau įsibėgėjo, kol kas Klaipėdos gatvėse ir aikštėse karaliauja ne melancholiškos, o džiugios nuotaikos. Gamtos ir „auksinių“ orų teikiamą įkvėpimą spalį verta išnaudoti prasmingai – pasirūpinant gera savijauta. Daugybę būdų, kaip tai galima padaryti, siūlo nemokamų veiklų kalendorius „Ir kūnui, ir sielai“.

V. Bareikis nuogas lakstė lietuje (12)

Į personažus privaloma visapusiškai įsijausti – taip savo teatro judėjimo „No theatre“ aktorius moko režisierius Vidas Bareikis. Todėl pavieniai klaipėdiečiai trečiadienį paryčiais, kai pliaupė lietus, galėjo stebėti neįprastą vaizdą – po miestą lakstančių nuogų žmonių būrelį.

Klaipėdoje – mažųjų keramikų ir Nomedos Marčėnaitės parengta paroda (2)

Klaipėdoje gegužės 28 dieną, 17.30 val. Herkaus galerijos (Herkaus Manto g. 22, Klaipėda) II aukšto fojė atidaroma netradicinė paroda „Matau pasaulį kitaip“. Parodos eksponatai – keramikos darbai, kuriuos sukūrė regėjimo negalią turintys vaikai bei Lapių vaikų globos namų ugdytiniai. Jauniesiems menininkams kūrybinių dirbtuvių metu atsiskleisti padėjo projekto „Matau pasaulį kitaip“ ambasadorė Nomeda Marčėnaitė. Parodą galima aplankyti nemokamai.